banner864

Ahmet Türk, Öcalan'ın sorgu görüntülerini değerlendirdi 08 Şubat 2014, 15:30

DTK Eşbaşkanı Ahmet Türk, İşçi Partisi'nin açıkladığı Abdullah Öcalan görüntülerinin amacını Kürtlerin aklını çelmek olarak değerlendirdi. Türk, Öcalan'ın söylediklerinin farklılaştırılmak istendiğini savundu.
 DTK Eş Başkanı ve Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk, İMC televizyonunda katıldığı programda, İşçi Partisi'nin kamuoyuna duyurduğu Abdullah Öcalan görüntülerini değerlendirdi.

Ahmet Türk, Öcalan'ın Türk subayı tarafından teslim alındığı görüntülerin bölünüp, parçaladığını ve anlamının değiştirdiğini iddia etti.

"Seçimler bizim için adeta bir referandum olacak" diyen Türk, İşçi Partisi'nin Kürtlerin aklını çelerek seçimleri etkilemeye çalıştığını söyledi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

aa :

buda apodan geri kalmiyor yilardir o bölgenin kanini emen toprak agasi en cokda bunlarin elli var

crnagorac :

akil insanlar halk kahramani apo pesmerge apo bu vatan bunlara kaldi mahkemelerde pkk li gizli taniklar yaziklar olsun ama herseyin bir sonu var hesap gunu gelecek

harun :

ahmet türk bırak bu lafları yok kürt halkının aklını çelmek istiyorlar yok görüntüler bölünüp parçalanmış bunları bırak apo korkmuş ve aslanlar gibi kürt vatandaşlarımızı satmış bi güzel yayılmış rahat rahat kendi rızası ile anlatıp duruyo asıl siz karıştırıyorsunuz ortalığı.

metin şahin :

demokrasi kahramanina bakin?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder