banner864

AKP Aday Adayı listeye giremeyince intihar etti 07 Nisan 2015, 19:37

AKP Bingöl Milletvekili Aday Adayı Celal Ayrancı, Rixos Ankara Otel’deki odasında intihar etti.

7 Haziran 2015 genel seçimleri için AKP'den Bingöl Milletvekili Aday Adayı olan Bingöllü Genç İşadamı Celal Ayrancı, aday listeleri açıklandıktan sonra Rixos Ankara Otel’deki odasında beylik tabancasıyla intihar etti.

Olay yeri inceleme ekipleri şuan itibariyle otel odasında inceleme yapıyor. Cenazenin, otopsi işlemlerinden sonra Bingöl’e gönderileceği bildirildi.

bingolonline.com'un haberine göre, Ayrancı’nın ölüm haberi Bingöl’de büyük üzüntüyle karşılandı. Ailesi, yakınları ve dostları gözyaşlarına boğuldu. Celal Ayrancı, evli ve iki çocuk babasıydı.
Etiketler

Yorumlar

misafir :

Allah rahmet eylesin diyorum. ancak bu ölüm gerçekten intiharsa ve sebebi eğer gerçekten mv adayı olamamaksa, o zaman islami değerlere dayandığını iddia eden bir partinin bir üyesinin mv adayı olamadığı için bu yol ile hayatına son vermesinin kitabımız ile uyuşmadığını düşünüyorum, Allah affetsin. ayrıca, kalkıp onlar da intihar etsin demiyorum tabi ama koca ülkenin 8 saat elektriği kesildikten sonra bir istifa zorla ediliyorken kişisel menfaat yerine gelmediği için intihar edilmesi... ne noktaya geldiğimizi artık değerlendirmek bile istemiyorum.

Salih :

aslında ne büyük bir sevinç olmalıydı onun için çok şükür iyi ki seçilmedim vatanımı bu hale getiren bir partiye diye hatta bir kurban bile kesebilirdi herşeyde bir hayır vardır deyip yoluna devam etmeliydin ..yüce rabbimiz bizim için ne hayırlıysa onu çıkarır karşımıza ..herhalde ruhsal sorunları da vardı .. Allah rahmet eylesin

Münevver :

bir ailesi varmış yazık değil mi geride kalanlara ,kimbilir ne büyük sıkıntıları vardı söyleyemediği belki de sadece ordan alacağa maaşa güveniyordu ama bunların hiçbiri bir yaşamı bitirmeye neden değil. Allah rahmet eylesin

Melek :

acaba intihar mı?

ziyaretçi :

milletvekili olacağım diye borç mu yaptı acaba?..

misafir :

değermi...........buna Allah rahmet eylesin

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar