banner864

AKP andımıza savaş açtı 04 Ekim 2013, 15:22

Açılım kapsamında andımızın kaldırılacağı açıklandı, AKP tarafından andımıza karşı saldırı kampanyası hızlandı. Adalet Bakanı Sadullah Ergin andımızın "zorla okutulduğunu" iddia etti, AKP'nin Eski Çorum milletvekili Ahmet Aydoğmuş, "Bu güne kadar Türklüğümün hiç bir faydasını görmedim" diyerek andımızın kaldırılmasını savundu.
AKP açılım paketi kapsamında andımıza karşı savaş açtı. Adalet Bakanı Sadullah Ergin andımızın zorla okuldtuğunu ileri sürdü. 

Olay yaratcak sözler AKP'nin eski Çorum milletvekili Ahmet Aydoğmuş'tan geldi. Aydoğmuş sosyal medyadaki bir takipçisi ile andımız konusunda tartıştı. AKP'li Aydoğmuş, "Bu güne kadar Türklüğümün hiç bir faydasını görmedim" diyerek andımızın kaldırılmasını savundu.

Aydoğmuş'un takipçisi "Neyi vardı andımızın da kaldırdılar. Varlığım Türk varlığına armağan olsun" diyerek uygulamaya tepki gösterdi. AKP'li eski vekilin oldukça kışkırtıcı sözlerle bu sözlere yanıt verdi.

Sen Türk müsün, yoksa kendini Türk zannedenlerden misin, hiç araştırdın mı bilmiyorum. Fakat ben seni ırkından dolayı değil, bildiğim kadarı ile iyi bir Müslüman olduğun için, Allah rızası için sevdim. Bu güne kadar Türklüğümün hiç bir faydasını görmedim. Yine de bugüne kadar varlığını benim varlığıma armağan edenlere teşekkür ederim. Ayrıca andımızı evden çıkmadan okuyabilirsin sıkıntı yok. Gerçi ben hayır dua etmeni temenni ederim.

Ahmet Aydoğmuş, daha önce de "AK Parti iktidarına karşı çıkanların kanını tahlile yollamak gerekir. Bu kanı bozuklar gizli sözleşmeler yaparak, ihanet etmişlerdir" sözleriyle tepki toplamıştı.
 

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

TC Genc :

andimizi agzina alman bile yasak aslinda ama konus bakalim

ALP ASLAN ÖZER :

beyi̇nsi̇zlerrr neyi̇ anlamiyonuz yaaa bak türk mi̇lleti̇ ne di̇yor, türküm doğruyum çalişkanim ne mutlu türküm di̇yene di̇yorrrr, az vi̇tami̇n alinda beyni̇ni̇z çalişsin belki̇ anlarsiniz o zaman ne mutluuuuu türküüüm di̇yeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mehmet çapkan :

akp zihniyetini başimiza getirenler princin taşini ayiklayama başlasinlar. yoksaa....

TC. vatandas :

zorla yapilan cemaat ve tarikat baskisindan haber var sen.....sikmabas sevdalisi...

nereye :

türklük te senden hiçbir fada görmedi,zarardan başka.söylediğinde samimi olsaydın oraya hiç gelmezdin.

ibrahim parmak :

Yaziklar olsun soyleyecek soz bulamiyorum

keskin kılıç :

öyle değil inadına ne mutlu türk olana sevgili kardeşim ramo

i.gulgec :

sana zor gelmiştir. biz kolayca okuyorduk. seve seve. gürleye gürleye.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder