banner864

AKP'de istifalar hız kesmiyor 04 Şubat 2014, 14:39

AKP'de ardı ardına istifa depremi yaşadı. Adıyaman'da Besni ve Sincik Belediye başkanları ile çok sayıda teşkilat üyesi partisinden istifa etti. Elazığ'da da Alacakaya Belediye Başkanı istifa dilekçesi verdi.
AKP, ardı ardına gelen istifalarla sarsıldı. Adıyaman'ın Besni ve Sincik ilçelerinde 4 belediye başkanı ile belediye meclis üyeleri ve teşkilat üyeleri partisinden istifa etti.

Belediye başkanları, yerel seçimelerde adaya gösterilmedikleri için istifa ettiklerini açıkladı.

Elazığ’ın Alacakaya Belediye Başkanı Davut Tunç’tan sonra Maden İlçe Belediye Başkanı Musa Orhan da AKP'den istifa ettiğini açıkladı.

Açıklamasında AKP milletvekillerine ve yöneticilerine ağır eleştirilerde bulunan Orhan, "Beni milletvekilleri seçmedi. Beni parti seçmedi. Bir daha AKP'ye geçmek bana haram olsun. Milletvekilleri duysun, il yönetimi duysun, parselciler duysun. Yüreği yeten gelsin. Kalleşliğin, namussuzluğun, şerefsizliğin daniskasını yapanlar gelsin hesabını alsın" dedi.

Aydın Gerginulusalkanal.com.tr
 

Yorumlar

Hülya Özmen Kaplan :

i̇yi bir halt etmiş gibi gerekçelerini de yamışlar. pehh. aday seçilmedikleri için ha. bu kadar yolsuzluk, vatan hainliğinin içinde gösterilen gerekçe kendilerininde ne kadar ne olduğunu gösteriyor. asıl bunlara oy vermekte olan ısrarcılara laf etmek laım da. edemiyoruz işte. yazıklar olsun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder