banner864

“AKP iktidarı müthiş alınganlık gösteriyor” 20 Ocak 2014, 12:26

İşçi Partisi Alanya İlçe Örgütü yayınladığı basın bildirisiyle, Anayasa Mahkemesi kararları ile Cumhuriyeti yıkma eylemlerinin odağı olmaktan hüküm giymiş AKP iktidarının alınganlık gösterdiğini belirtti.
İşçi Partisi Alanya İlçe Örgütü gündemdeki konulara ilişkin bir basın bildirisi yayınladı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Anayasa mahkemesi kararları ile Cumhuriyeti yıkma eylemlerinin odağı olmaktan hüküm giymiş AKP iktidarı, her nedense bu aralar müthiş alınganlık gösteriyor. Milletimizin ortak talebi olan Cumhuriyet yıkıcılarının yıkılması isteği,AKP iktidarı tarafından en hızlı şekilde kovuşturmaya uğruyor.

"Bilal Erdoğan’ın ifadesi alınana kadar İl Başkanımız Bayram Atasoy ifadeye gitmeyecek"

Cumhuriyeti yıkanları yıkacağız pankartı asan İl yöneticilerine soruşturtma açılmış ve eski İl Başkanımız Bayram Atasoy ifadeye çağrılmıştır. Eski il başkanımız ifadeye gitmemiş, Bilal Erdoğan’ın ifadesi alınana kadarda ifadeye gitmeyeceğini ifade etmiştir Bu durumu yerinde alınmış bir karar olarak görüyor ve destekliyoruz.

"Türk Milleti mahali seçimlerde sandıkta birleşme başarısını gösterecek"

Milletimiz ülkemizi Ankara’dan yönetecek milli hükümeti mutlaka kuracaktır. O zaman çalan çırpan haramilerin bütün mal varlıkları kamulaştırılacak, Cumhuriyetimizin kapatılan tüm fabrikaları mislisiyle tekrar açılacak milletimiz üreten, ürettiğini tüketen refah toplumu haline dönüştürülecektir


ulusalkanal.com.trYorum Gönder

Çok Yorumlananlar