banner864

AKP'nin akil insanlar heyeti acil toplantı kararı aldı 01 Ağustos 2015, 12:27

AKP'nin akil insanlar heyeti acil toplantı kararı aldı. Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıya 25 akil katıldı. Toplantının gündemi, açılım ve Türk Ordusunun terörle mücadelesi.
Açılım sürecinde oluşturulan AKP'nin akil insanlar heyeti İstanbul'da "acil" koduyla toplandı. Toplantının gündemi açılım süreci ve terör operasyonları.
 
Heyet, Yeni Şafak Gazetesi yazarı Ali Bayramoğlu, Kadir İnanır ve İnsan Hakları Derneği Genel Başkanı Öztürk Türkdoğan’ın çağrısıyla toplandı.

Toplantı basına kapalı olarak yapılıyor. 25 akil insanın katıldığı toplantının içeriği ile ilgili konuşan Bayramoğlu, “O kadar sert bir dönem geçiriyoruz, o kadar çok insan ölüyor, savaş ve çatışma var ki acaba bir değerlendirme yapabilir miyiz, bir katkımız olur mu diye bir istişare yapacağız, kendi aramızda” dedi. 
 
Toplantıya milletvekili seçilen ve seçim dönemimde aday gösterilen isimler çağrılmadı. Toplantı ile ilgili hükümete bilgi verilmedi. Heyetin, toplantı sonunda ortak bir yol haritası açıklaması bekleniyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

misafir :

sizde hala akıl var mı ya kime neyi anlatacaksınız sizi dinleyen var mı

mustafa cenap aytepe :

mutlaka bu zavvalli horozlardan çürük yumurta çıkacak

Ah Vatan :

Bu güne kadar millete akil insan dedikleri PKK terörist yardakçıları olduğunu gördüm.Bu basına kapalı gerçekleşen toplantıda Türk ordusunu nasıl mağlup ederiz planlarını yaptıklarını düşünenlerdenim

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder