banner864

AKP'nin referandum görüntüleri 14 Haziran 2013, 05:19

Taksim Dayanışması'yla Başbakan Erdoğan'ın dün gece gerçekleşen görüşmesinin ardından açıklama yapan Hükümet Sözcüsü Hüseyin Çelik, İstanbul için referandum sinyali verdi.
Çelik'in açıklamasına göre Gezi Parkı'nın geleceğine İstanbul genelinde yapılacak bir referandumla karar verilecek.

Çelik "referandumu eleştirenler demokrasiden söz etmesinler" dedi.

Peki AKP'li belediyelerin daha önceki referandum deneyimi nasıl?

Size Ankara Belediye Başkan Melih Gökçek'İn Kızılay'a alt geçit yapılması için gittiği referandumdan görüntüler sunacağız.

Sadece bir televizyondan değil o dönem habercilik yapan kanalların tamamından.

Bakın AKP referandumu nasıl kullanıyor...

Şimdiden uyarıyoruz: Aman bu görüntüleri izledikten sonra sandık düşmanı, demokrasi düşmanı ve tabii Melih Gökçek düşmanı olmayın. (Odatv)

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

sinan :

ne olur çocuklarının hatırı için cumhuriyetine sahip çık yoksa vebali altında kalırsın geçmişine hesap verirsin

bilal :

süpersin ulusal kanal. bir tek sen varsın. teşekkürler sana

ersin :

türkiyedeki ne genel seçime güvenirim ne yerel manzara ortada tabi her şeyi seçimle demokratik (!) yöntemlerle çözmek istiyorlar

adil çapulcu :

allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın.sizin yüzünüzden artık müslümanlıktan nefret ediyorum

özgür :

medyanın, basın özgürlüğünün olmadığı bir ülkede referandumdan bahsetmek biraz abdalca olur.halen bir çok vatandaş olayın illegal örgütler aracılığıyla gerçekleştirildiği düşünülmektedir.ülkemizin hukuk devleti olduğunu savunanlar bence yargı kararını dikkate almalıdır.

Ataturk1 :

anket yapar gibi uapilan referanduma bakiniz, dunyanin hic bir yerinde boyle bir rezillik goremezsiniz, turkiyemizin heryerini bilinclendirme donemine girilmistir, kenetlen turkiyem. saygilarimizla

neslihan :

işlerine geldikleri gibi konuşuyorlar referandumu kabul etmeyen demokrasiden bahsetmedin diyorsun da be adam mahkeme karar vermiş bukadar yalanınız çıktı sizin koltuklara 23 nisanda çocuklar yapıştırıcımı sürdü yapıştınız bi gidin artık ya

Serkan Acarel :

akp hukuk un kararini bile hice sayiyor, ne güzel demokrasi varmis türkiye de yani ! hukuk gezi parki icin karar veriyor, ama bu akpliler daha halen kendi kafalarina göre yola cikiyorlar. lütfen beni yanlis anlamayin arkdaslar, ama akp 2002 senesinden geleli türkiye cumhuriyeti resmen bir muz cumhuriyetine dönmüstür. akpliler gururla padisahinizi saksaklayin, size yakisir !

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar