banner864

'AKP'den kurtulmak için çözüm Milli Güçbirliği'dir' 29 Eylül 2013, 19:46

Milli Merkez, yerel seçimler öncesinde Milli Güçbirliği toplantılarının ikincisini Şişli'de gerçekleştirdi.
 Şişli Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıya olsukça yoğun katılım oldu. Toplantıda "AKP'den kurtulmak için yerel seçimlerde güçbirliği oluşturmanın zorunluluk olduğu" vurgulandı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

bayram demıray :

evet katılıyorum guc bırlıgıne ama bunu yaparken kım sanslıysa ona destek vermek gerekır.bıreysel olarak dusunmemk lazım.burda chp ye cok gorev dusuyor ve bılınmelı akp belasından kurtulmannın en guclu aday chp dır bunu unutmayın akp den sıkayetcıysenız gelın chp ye yoksa bos konusursunuz.

Yavuz Ergüven :

GÜÇ BİRİĞİ , BU GÜN İÇİN DEMOKRATİK TEK ÇÖZÜM ŞEKLİDİR. BİZLER HİÇBİR PARTİYE , KAPINIZA KİLİT VURUN GELİN FALANCA PARTİNİN BÜNYESİNE KATILIN DEMİYORUZ. CHP - MHP - İP ETRAFINDA EL ELE , GÖNÜL GÖNÜLE BİRBİRLERİNİZİ HANGİSİNİN SEÇİLME ŞANSI DAHA YÜKSEK İSE DESTEKLEYİN BİZLERİDE YÖNLENDİRİN DİYORUZ ... EY DEVLET BAHÇELİ , LÜTFEN , ALLAH AŞKINA ARTIK YETER , TÜRKİYE ' NİN GELECEĞİNİ GÖR VEDE ONA GÖRE POLİTİKANI ŞEKİLLENDİR ... BU ÖNERİLERE KULAK VER VE ALTI AY SONRAKİ MAHALLİ SEÇİMLERDE BUNU BİZLERE GÖSTER ... EĞER HALA İNADIM İNAD DİYECEK OLURSAN , YAPILACAK İLK GENEL SEÇİMLERDE BARAJIN ALTINDA KALMAN SÖZ KONUSU OLACAKTIR ... BU BİR TEHDİT DEĞİL ÖNGÖRÜDÜR ... SAYGILARIMLA .

mahmut çevik :

chp de kılıçdaroğlu mhp de ise bahçeli olduğu sürece bu ittifak olamaz çünkü onların derdi vatan değil sadece parti koltukları na sımsıkı sarılmak o yüzden işçi partisi bağımsız türkiye partisi dsp, hepar ve yurt partisi ittifak yapmalıdır.

TC Genc :

cok dogru yoldasiniz akp belasindan kurtulmamiz gerek.

Feridun KEMAL :

yerel seçimlerde mutlaka chp,mhp ve işçi partisi işbirliği yapmali.tavanda veya tabanda

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder