banner864

AKP'li 4 Eski Bakanı AKP'liler soruşturacak! 09 Temmuz 2014, 18:06

AKP'li 4 eski Bakan hakkında yolsuzluk ve rüşvet suçlamasıyla kurulan Meclis Araştırma komisyon ilk toplantısını yaptı. Üyelerin seçilmesinin ardından yapılan ilk toplantıda komisyonun başkanı, başkan yardımcısı ve sözcüsü belirlendi. AKP'lileri soruşturacak komisyon yönetiminde üç isim de AKP'den oldu.

KOMİSYONUN YÖNETİMİNİ AKP'LİLER ALDI paylaşan: ulusalkanal
Eski bakanlar Egemen Bağış, Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki yolsuzluk iddialarını soruşturmak için kurulan meclis komisyonu, üyelerin belirlenmesinin ardından ilk toplantısını yaptı.

Komisyon toplantısı öncesi basına karşı tedbir alındı. Meclis Başkanlığı'nın özel talimatıyla komisyonun bulunduğu kata basın mensupları alınmadı.

İlk toplantıda, Komisyon Başkanlığı'na AKP Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü seçildi. Başkan Yardımcısı AKP Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, komisyon sözcüsü ise AKP Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz oldu.

Komisyon'un çalışmalarına yeni yasama döneminde başlaması bekleniyor.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Av. Tahsine Alaloğlu :

Şaka gibi.... Güzel yurdumuzda neredeyse Yılın her günü artık Nisan Bir kıvamında. Şaşırmıyoruz artık her nedense. Ama gülemiyoruz da.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder