banner864

AKP'li Belediye Başkanı'ndan ilginç sözler 18 Kasım 2014, 20:11

Göreve geldikten sonra ilk işi Kadınlar Plajı açmak olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'den dikkat çeken bir açıklama geldi. Türel, plajı kendilerinin değil "Allah'ın ayırdığını" söyledi.
Menderes Türel. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı… Göreve gelir gelmez yaptığı ilk işlerden biri kadınlar plajı açmak olmuştu.

Menderes Türel Habertürk'e konuştu. Kullandığı sözler bir hayli ilginçti. Türel, "Bizim kadınlar plajımız doğal olarak ayrılmış öyle ortada bir perde filan yok. Allah orayı ayırmış zaten. Ortadan ırmak geçiyor, ağaçlar kapatmış." ifadelerini kullandı.

Sansür skandallarıyla gündeme gelen 2014 Altın Portakal Film Festivali'nde Jüri Başkanı Yılmaz Erdoğan'ın astronomik otel masrafıyla ilgili de konuşan Türel, "Biz Yılmaz Erdoğan'ı pansiyonda mı yatıracaktık. Büyük sanatçıya verdiğimiz değer sanata verdiğimiz değerin göstergesidir… Yani çadırda mı yatıracaktık bu insanları?" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

E.Özaydin :

dinin siyasi sermayasi hic bizmez , emevilerden abbasilere , ondan osmanlilara ve türkiyenin sizlerine kadar, bereketlenin bereketlenin ve bereketlenin, bu sonsuz ganimetten , yok sa senin gibi adamlar , türkiyenin üc haneli köyüne muhtarlik bile yapamazlardi bu din ticareti olmasaydi ,allah ayirmis lafa bak hizaya gel ,

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar