banner864

AKP'li Çelik hedef aldı, işinden oldu! 08 Ekim 2013, 14:09

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in dekoltesine tepki gösterdiği sunucu Gözde Kansu'nun kaderi belli oldu.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Beyaz TV'de katıldığı programda isim vermeden "Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet gitmiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez” diye konuşmuştu. Bu sözlerin muhatabının cumartesi gecesi atv'de yayınlanan Veliaht yarışmasın sunucusu Gözde Kansu olduğu anlaşıldı. Kansu sessizliğe bürünürken yapım şirketinin programa yeni bir sunucu aramaya başladı.

İŞİNE SON VERİLDİ

Dün yapımcı Caner Erdem 'Gözde ile yollar ayrıldı' iddiasına " Şuan netlik kazanan bir durum yok. Gözde Hanım'ın önümüzdeki hafta başka bir çekiminin çakışma durumu var. Öyle bir durumda yeni bir sunucuyla devam edebiliriz." diye cevap vermişti.

Hüseyin Çelik'in büyük tepkisine neden olan sunucu Gözde Kansu'nun kaderi bugün kanal ile yapım şirketi arasında yapılan görüşmelerden sonra netlik kazandı. Sunucunun işine son verildi.
 
(Hürriyet)
Etiketler

Yorumlar

aygube :

mübarek bakan .madem rahatsız oldun ortada bangır bangır deşifre ve ekmekten edeceğine kanalı müşteşarına aratıp uyarı yapsana ..çokmu zor.

BÜLENT BİLGİN :

o kadini seyrettim,vallahi göğüslerini fark etmedim. adamın gözleri baska yerdeymis

S. Sonat :

Kesinlikle akp'li değilim, ancak sunucunun kıyafetini bende çok açık buldum. Ben avrupa'da yaşıyorum, hatta annem yabancı, hiçbir tv kanalında bu kadar açık giyinen bir sunucu görmedim. Tabi sunucunun işine hemen son verilmesi çok saçma. Uyarılabilirdi.

. :

bir kişiyi ekmeginden etmek hangi dine hangi insanlıga sığar kendine hakim olamayan ahlaki duyguları gevsek demekki bir adama 9 kadın mantıgını guden bu zihniyetten tiksiniyorum

gül Erdoğan :

Geleceğimizi çok net görüyorum...Afganistan gibi olmaya yaklaştık malesef :(

Timur :

bu ne biçim demokrasi? "biz kimsenin giyimine karismiyoruz diyor" sonra sunucu ekmeginden oluyor ! yillardir yaziyorum bu akp gerçekten igrenç hemde çok igrenç !!!

serkan acarel :

güzel bir kadin, güzel giyinmis, güzel görünüyor ve güzel bir gülüsü var - ben o kadindan hicbir sakinca göremiyorum. ya siz ?

ft :

yahu nesi var bunun???

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar