banner864

AKP'li vekil: 'O imamı sürenlere yazıklar olsun' 30 Eylül 2013, 10:37

AKP Kütahya Milletvekili İdris Bal, Bezmialem Valide Sultan Cami'si müezzini Fuat Yıldırım'ın "Camide içki içtiler" yalanına ortak olmadığı için Başakşehir'e bağlı Kayabaşı Köyü'ne sürülmesine tepki gösterdi. Bal, "İmamı sürenlere yazıklar olsun" dedi.
 AKP Kütahya Milletvekili İdris Bal, Gezi Parkı eylemlerinde "Camide içki içtiler" yalanına ortak olmadığı için Dolmabahçe Bezmiâlem Valide Sultan Camii müezzini Fuat Yıldırım'ın Başakşehir'e bağlı Kayabaşı köyüne sürülmesine tepki gösterdi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'ndeki bir toplantıya katılan Bal, "İmamı sürenlere yazıklar olsun" dedi.

Eylemlerden toplumun her kesiminin ders çıkarması gerektiğini söyleyen Bal, eyleme katılanların illegal ya da marjinal guruplar olarak tanımlanmasının yanlış olduğunu belirtti.

Bal, bir süre önce hazırladığı raporla da açılım sürecine tepkisini dile getirmişti.


ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

sydneyden turan :

kusura bakma ama sanada yaziklar olsun hala o partide oldugun icin.........................

yavuz deniz :

Ampul partisinin bu vekilede kesin bir paketi vardir cikar birkac gune kesin bir acigini yakalarlar sustururlar

yavuz deniz :

Bizim yandas medyamiz bunkari yayinlamaz cunku onlarin isi yalan haber bu imamin suruldugunu sizce kac kisi duydu ama camide alkol icildi yalanini tum turkiye duydu yaziklar olsun yuhhh size

RÜSTÜ SENTÜRK :

hadii bee sahiden bu adam akp limi?yazik etmis kendine ,yoksa akp de uyanis basladimi?hadi insallah...

sibel aktaş :

sayın vekil çok doğru analiz etmişsiz fakat akp bu seçimler sizide sürerr benden söylemesi

dasci :

bravo akp nin içinde aklı başında olan vekillerimizde varmış,koyun olmayan her söze evet diyen şakşakcı olmayanlarda varmış,kendisini kutlarım.

göksel kayaalp :

imamlar avukatlar savcılar akademisyenler askerler işçiler çiftçiler işadamları siyasetçiler kalemi benden olmayan gazeteciler direnen öğrenciler yutsever adamlar susun yoksa işadamına vergi baskısı avukatlar konuşamsın akademisyenler bilmezler askerler darbeci işçiler patronların ve düzenin kölesi öğrenciler çapulcu terörist çiftçi ekme toprağı sürme dışardan alıyoruz zaten basın yaz da beni yaz beni göster öv tek adamım ben sen ben den değilsin türkiye bu noktada abd ye pkk ya tarikatlar öyle istiyor ben de yapıyorum diyenler var eş başkan recep tayyip erdoğan

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar