banner864

AKP'nin gösteriş merakı 30 Ekim 2013, 18:56

Halk bağımsızlık için 29 Ekim'de sokaklara dökülürken, AKP'liler yine gösteriş merakını ortaya koydu. İstanbul'da Boğaziçi Köprüsü, 29 Ekim akşamı milyon dolarlık gösteriye sahne oldu. Köprü ışıklandırıldı, 42 bin havai fişek patlatıldı. "Kutlama" adı altındaki bu şaşaa; televizyonlar aracılığıyla Türkiye'ye izlentildi.
Halkın Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamasına yasaklar koyan AKP, 29 Ekim akşamı İstanbul'da milyon dolaralık şatafata imza attı.

Boğaz köprüsü ışıklandırıldı, gösteri için 42 bin adet havai fişek patlatıldı.

Milyon dolarlar harcanarak yapılan büyük gösterişin ardından Bağaz'ın üstünü siyah duman kitlesi kapladı.

Şatafatın ekrana iyi yansıtılması için son teknoloji canlı yayın araçları kullanıldı. Boğazı en iyi gören tepelere kameralar yerleştirildi. Merkez ve AKP mdyası kendilerine servis edilen bu gösterişi kesintisiz olarak dakikalarca yayınladı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

serkan acarel :

o havai fisekler ve o marmaray acilisi ( 1 gün sonra ariza oldu !) sirf bir gündem degirtirme mekanizmalari di, baska hic birsey degil di. akp cok uyanik ve tilki gibi davraniyor, dikkat edin, bali resmen sizin agiziniza ve gözünüze boyuyor.

TC Genc :

bu isiklandirma palavralarina harcanan paralar halkin cebinden cikiyor, kafayi iyice yediler , gosteri yapsinlar insanlari kandiramazlar, uzucu olan paralari bos yere sarfediyorlar, tabii arkada suudi arabia babalari var ne olacak

Hayriye Akat :

Bizde abartıyoruz bazen,AKP hükümeti milli bayramı kutlamasa kutlamadılar,cumhuriyeti istemiyorlar diyoruz. Büyük ihtimalle bu coşkuları marmaray açıldığı içindir .Bırakın son demlerini yaşasınlar

tccanpolat :

devletin malı deniz yemeyen keriz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar