banner864

AKP'nin seçim arabasından bakın ne çıktı 22 Mart 2014, 12:12

Antalya'da AKP Belediye Başkan Adayı'nın tanıtım afişlerinin yer aldığı minibüste çelik para kasası bulunduğunu gösteren fotoğraflar sosyal medyada olay oldu.
AKP Antalya'nın Manavgat Belediye Başkan Adayı Recep Barut'un tanıtım afişlerinin üzerinde yer aldığı minibüste para kasa sının bulunduğunu gösteren fotoğrafların internet sitelerinde yer alması üzerine açıklama yapan AKP İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, kasanın minibüs sürücüsüne ait olduğunu söyledi.


İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, aracın pazarcılık yapan Umut Zorlu'ya ait olduğunu, kendileriyle ilgisi bulunmadığı söyledi. Özdemir, "Umut Zorlu, adayımızın tanıtımı için aracını giydirmiş. Bu arada işyerindeki para kasası bozulmuş. Servise götürmek için minibüse koymuş. Yolda karşılaştığı bir akrabasıyla konuştuğu sırada aracın kapısını açmış. Kasayı gören bir kişi de bunu çekmiş ve siyasi malzeme yapmış" dedi.

Aracı aday tanıtım amacıyla kiralamadıklarını da aktaran Özdemir, sahibinin tamamen kendi isteğiyle aracını giydirdiğini vurguladı. Başkan Özdemir, "Bizim dışımızda olan bir olay. Para kasasından haberimiz olmadığı gibi bizi ilgilendiren bir konu da değil" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

nesim :

Vay halinize vay bittiniz siz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar