Alevilerden Erdoğan'a tokat gibi yanıt 21 Temmuz 2014, 17:42

Yorumlar

Selma Topcu :

Alevi olmak gercekten bir ayricaliktir ve ayricaligi tum canlarla paylasmaktan onur duyarim.Bizim icin herseyden once ne olursa olsun insan olsun.Turk,kurt,alevi,sunlu hic farketmez icinde merhamet ve durusluk olsun Rabbimin yarattigi bir canli olsun yeterki olsun bizim icin oda candir canandir.Genel Baskanimiz Fevzi Gumus`unde agzina yuregine saglik bize soyleyecek soz birakmami zaten.

Tulin Eris :

Helal olsun size.Sesinizi daha fazla cikaringercekleri dillendirmek Icin.

Halil :

Biz aleviler her ırk tan ve her dinden iyi insanlarla her zaman her yerde oluruz. Bizim iftarımıza hırsızlar ve katiller oturamaz. Bizde onların sofrasina oturmayız. Eline beline diline sahip olmayan bizimle iftar acamaz.

Sami ÇETİNKAYA :

tayyi̇p alevi̇leri̇ i̇ftara davet edeceği̇ne ermeni̇leri̇, rumlari yahudi̇leri̇ davet etsi̇n suri̇yede kan döken yobaz mi̇li̇tanlari iraktaki̇ kanli işidcilari davet etsi̇n seçi̇m ari̇fesi̇nde alevi̇ gönlünü almaya kalkmasin her si̇nsi̇ düşmanlik yapacaksin hemde alevi̇ dostu gözükeceksi̇n ki̇mse yemez.

Saban Capulcu :

benim anne ve babam sunni olduklari icin bende sunniyim demek. alevi kardeslerimi tayyip'in iftarina katilmadiklari icin kutlarim. aleviler atatürkcü, gururlu ve onurlu insanlardir, zaten gerekcelerini aciklamislar.

h.n.p. :

amacıma ulaşmak için papaz cübbesi giyerim diyen,benim sünni vatandaşlarım öldü diyen ben dört dörtlük aleviyim diyen bir kişiden uzak duracaksın

Reha Ören :

toplumun her kesimi böylesine açık ve net bir tavır koysa bunlar hadlerini bilirler de..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar