banner864

Ali İsmail Korkmaz davasında yeni gelişme 18 Şubat 2014, 16:31

Eskişehir’de Haziran ayaklanması sırasında dövülerek ödürülen Ali İsmail Korkmaz davasıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Davada tutuklu bulunan, olayın yaşandığı yerdeki fırının işletmecileri olan ve Korkmaz’ın dövülmesi olayına yardım eden İsmail Koyuncu, Ramazan Koyuncu ve Muhammet Vatansever’in avukatı Selamet Şen, sanıkların vekilliğinden 14 Şubat 2014 tarihinde çekildi
Haziran Direnişi şehitlerinden Ali İsmail Korkmaz Davası'nda yeni bir gelişme yaşandı.

Dava da tutuklu bulunan İsmail Koyuncu, Ramazan Koyuncu ve Muhammet Vatansever’in avukatı Selamet Şen, sanıkların vekilliğinden çekildi.

Avukat Selamet Şen, Ali İsmail Korkmaz davasının görüldüğü Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi’ne dilekçe gönderdi. Söz konusu tutuklu üç sanığın vekilliğinden çekildiğini bildirdi.

UYAP üzerinden Mahkeme'ye gönderilen dilekçede, Avukat Şen, “Üç sanığın vekilliğinden çekiliyorum. Dosya ile ilgili ilişiğim kalmamıştır. Gereğinin yapılmasını arz ederim.” ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

abrek :

tamam her sucluya bir savunucu gerekir, bu hukukun şartıdır.. ama bu pozisyonda da hangi avukat bu pislikleri savunmak ister acaba.. belki yoldan cıkmış bir yobaz ya da faşist.. belki bir derece.. ama onlarında aklı izin vermeyebilir.. yani ortada kaldılar söylemesi ayıptır; "bok" gibi..

SYDNEYDEN TURAN :

ey musluman akp liler bir genc hic ugruna olduruldu yuzunuz kizarmiyor ama cehennemde yanacaksiniz gerci sizin allahiniz baskasi.

gediz balnak :

çok üzülüyorum hele annesini görünce içim yanıyor nerede bu adalet? adaletin bu mu dünya diyorum.. herkes kendisini ali ismailin ailesinin yerine koysun özellikle birileri...

aysel adaşoğlu :

bilirim herkesin savunma hakkı olduğunu ama içim birtürlü kabul etmez suçluların savunulmasını.takdirlerimi sunarım av.selamet şen'e

Utku Batın :

ali ismail korkmaz, fenerbahçe yıkılmaz !!

mdd :

doğru tektir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder