banner864

Altınok'a iki yardımcı 02 Ocak 2014, 14:21

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Selami Altınok'a yardımcı olması için 2 polis başmüfettişi "koordinatör emniyet müdürü" olarak atandı. Koordinatör müdürler, Mali Suçlarla Mücadele, Organize Suçlarla Mücadele, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele ve Narkotik Şubeleri’ne yeni atanan çok sayıdaki yeni memur ve amirin eğitiminden sorumlu.
Yeni İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok'a yardımcı olmaları için iki polis başmüfettişi "koordinatör emniyet müdürü" olarak görevlendirildi.

Görevlendirmenin sebebi ise, daha önce mülki idare ve emniyet teşkilatında çalışmayan Altınok'un İstanbul'da sorun yaşamasını önlemek.

Yılbaşından hemen önce yapılan yeni görevlendirme ile polis başmüfettişleri Burhan Gümüş ile Fahri İnceçelikli "koordinatör emniyet müdürü" olarak işbaşı yaptı.

Yeni müdürler İstanbul'a yeni atanan polislerin ve amirlerin eğitiminden sorumlu olacak. Koordinatör emniyet müdürü Burhan Gümüş hemen tüm kadroları yenilen Mali Suçlarla Mücadele, Organize Suçlarla Mücadele, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele ve Narkotik Subeleri; Fahri İnceçelikli ise, asayiş hizmetlerinde görev alacak yeni memurların yetiştirilmesinden sorumlu olacak.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar