banner864

Andımız gitti 'dua' geldi 03 Ekim 2013, 13:34

AKP Hükümeti'nin paketiyle "Andımız"ın kaldırıldığı gün Erzurum Polis Meslek Yüksek Okulu eğitim-öğretim dönemi İl Müftüsü Hasan Çınar'ın dualarıyla açıldı. Sahneye çıkarak dua eden müftüye komiserler de eşlik etti.
Vali de hazır bulundu

Merkez Palandöken İlçesi'nde bulunan PMYO'nun eğitim-öğretim açılış törenine Vali Ahmet Altıparmak ile eşi Özden Altıparmak, Başsavcı Ramazan Apaçık, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı, İl Emniyet Müdürü Halit Turgut Yıldız ile eşi Sevilay Yıldız, PMYO Müdürü Abdullah Şahin, Trafik Tescil Denetleme Şubesi Müdür Yardımcısı Senem Çınarbaş Akın, İl Jandarma Komutanı Albay Ünsal Ağaoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Taşkesenligil, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, akademisyenler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, emniyet müdür ve amirleri ile PMYO öğrencileri katıldı.

7 dakika dua etti

Silah takımı ve karate gösterisinin ardından sahneye İl Müftüsü Hasan Çınar çıktı. Müftü Çınar yaklaşık 7 dakika dua ederek yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Çınar, dua ederken salonda bulunan yaklaşık bin kişi de müftüyle birlikte dua etti.
 
Aydınlık Gazetesi
Etiketler

Yorumlar

Niket Tekin :

Müslümanlar -doğru dürüst insanlar ibadetlerini politik malzeme yapmazlar..çünkü buna ihtiyaçları yoktur.zavallı ve çaresizler-ikiyüzlü insanlık buna ihtiyaç duyar, bu boşlukta da yobazlaştıkça yobazlaşırlar...Allah'a çok ama çok dua etsinler belki Allah onları affeder..şeytan azapta gerek ama Allah bildiği gibi yapsın..

cenk aydın :

abi dua aolacak elbette...elhamdülillah hepimiz müslümanız..hıristiyanlar,yahudiler bizden daha fazla dindarlar..ama onlarda kimse işin bokunu çıkarıp din üzerinden siyaset yapmıyor..kimse kimsenin başörtüsü ile uğraşmıyor.ama sen türbanı dinie alet edip bakın müslüman kadınlara zulmediyorlar dersen ozaman işler değişir..böyle birşey dünyanın hiçbiryerinde yok..

Süleyman DEMİRCİ :

devran dönecek önce allah'ın sonra atatürk'ün askerleri geldiği zaman bakalım nereye kaçacaksınız.

Serkan Acarel :

deve kesmisler mi ?

cezmi kalorifer :

mevlam kabul eylesin seneyde pilav yapsınlar darılırı vallahi

EMEL DEMIR :

ANDIMIZ BITTI SIMDI DUA MUHABETIMIZ BASLADI BEN ANDIMIZI GERI ISTIYORUM,DUAYI ALLAH İLE BAŞ BAŞA KALDIGIM ZAMAN YAPARIM

HAYYAM :

rezalet....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder