banner864

Anıtkabir'de Andımız Eylemi 19 Ekim 2013, 22:47

Bilin bakalım kim bunlar


AKP'nin "demokratikleşme" paketiyle birlikte rafa kaldırmaya hazırlandığı Andımız'a sahip çıkma eylemleri hızla yayılıyor. Geçtiğimiz hafta Türkiye'nin dört bir yanında duyulan Andımız bugün de Anıtkabir'de okundu. TGB'li Liselilerin çağrısıyla bugün toplanan Liseli Kurultayı'nda kurulan Türkiye Liseliler Birliği ilk eyleminde Atatürk'ün huzurunda söz verdi; AKP'ye meydan okudu. Anıtkabir'de Atatürk'ün huzurunda tek bir ağızdan Andımız'ı okuyan liseliler, gericiliğe geçit vermeyeceklerini ilan ettiler.İşte Anıtkabir'de Andımız:


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

suna gültekin :

Hepiniz bu Türk Milleti nin gurur kaynağımız siniz.

emine serap günay :

vatani türk gençliğine emanet etti.ve bizlerde arkanizdayiz çocuklar.güzel günler göreceğiz çocuklar umudunuzu yitirmeyin ölümse ölüm... ne mutlu türküm diyene

Fatma Yaman :

atatatük'ün cumhuryeti genclere emanet etmesi bir deha olmasininin kaniti genclerin mücadelesi hepimizi gururlandiriyor iyiki varsiniz.

METE KOÇOĞLU :

yaşasin türk geçliği̇ yaşasin ulu önderi̇mi̇zi̇n i̇lkeleri̇

Saban Capulcu :

sevgili liseli gencler, sizler gelecegin atatürkcüleri, laikleri, demokratlari, cumhuriyetin koruyucu ve kollayicilari, ulusalcilari, atatürk devrim ve milliyetcilerisiniz. sizleri kutluyorum. türk toplumunu heran arkanizda ve yaninizda hiisediniz.

TC Genc :

sizlerle gurur duyuyoruz, diktatorleri yikacagiz hep birlikte.

serkan acarel :

su sanli türk genci kesin bu gidisle akp yi yikacak, bundan eminim.

Arslan İÇÖZ :

toprak eğer uğrun da ölen varsa vatandir.işte atatürk gençliği.var olun çocuklarim sağ olun.dağ başini duman almiştir.yürüyelim arkadaşlar.atatürk'ün askeriyiz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar