banner864

Ankara Marmaray'a kavuştu! 05 Haziran 2014, 19:32

Ankara yine yağmura teslim oldu. Meteorolojinin günlerdir uyarı yapmasına rağmen yeterli önlemlerin alınmadığı Başkent'te vatandaşlar zor anlar yaşadı. Batıkent Metrosu İstasyonu'nu da su bastı. Su baskını, sosyal medyada "Ankara'ya Marmaray geldi" sözleriyle gündeme geldi.Ankara yine yağmura teslim oldu. Meteorolojinin günlerdir uyarı yapmasına rağmen yeterli önlemlerin alınmadığı Başkent'te vatandaşlar zor anlar yaşadı. Batıkent Metrosu İstasyonu'nu da su bastı. Su baskını, sosyal medyada "Ankara'ya Marmaray geldi" sözleriyle gündeme geldi.

Ankara Marmaray'a kavuştu! paylaşan: ulusalkanal
Yıllardır Melih Gökçek'in belediye başkanlığını yaptığı Ankara yine yağmura teslim oldu.

Yollar sular altında kaldı, araçlar sulara gömüldü, yurttaşlar metro istasyonunda bile şemsiye açmak zorunda kaldı.

Gök gürültülü sağanak yağış Başkentliler için yine azap oldu. Hayat tam anlamıyla durdu. Şiddetli yağış nedeniyle yollar sular altında kaldı.

Kameralar en ilginç görüntüleri ise Batıkent Metro İstasyonu'nda kaydetti. İstasyonu su bastı, vatandaşlar şemsiyelerini açarak metro beklemek zorunda kaldı. Görevliler suları tahliye edebilmek için yoğun çaba sarf etti.

Su baskınları, sosyal medyada da gündem oldu. Yurttaşlar, "Ankara'ya Marmaray geldi" sözleriyle tepkilerini mizahi bir yolla dile getirdi.

DHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar