'Ankara'da askeri müdahale konuşuluyor!' 30 Ocak 2014, 08:19

"Ankara'da askeri müdahale konuşuluyor!" Deneyimli gazeteci Sabahattin Önkibar, bu iddiayı Ulusal Kanal yayınında gündeme getirdi. Önkibar, şifrelerin ekonomik kaos, Güneydoğu'da bir kalkışma, MHP'ye yönelik Esenyurt saldırı olduğunu belirtti.
 Gazeteci Sabahatin Önkibar, bu iddiayı Ulusal Kanal yayınında gündeme getirdi. Önkibar, Türkiye'de bir askeri müdahale olabileceğini söyledi.

Sabahattin Önkibar, Türkiye'deki ortamın bir kaos tablosu gösterdiğini ifade etti.

Önkibar, bu gelişmelerin bir askeri müdahaleye işaret ettiğini belirtti.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Niyazi Alper Yurt :

yeni bir madurumda madurum senaryosu.

abrek :

"ulusal kanala yakısmadı" diyene kadar, askerin basındakilerin akp'ye gider ayak akp için bir magduriyet yaratabilme adına bu iş itezgahlayabilecegi aklına gelmiyor mu.. bunu da mı haber yapmasın ulusal kanal "aman dikkat!!!!" demek icin..azıcık neden-sonuc ilişkisiyle düsünün ya..

abrek :

yıllardan bu yana "genç subaylar bu gidişattan şikayetci" denir durur.. darbe söylentisi bu genç subaylar amı ait yoksa genelkurmayın basındakilere mi.. mevzu bu.. zannetmem ki genç subaylara ait olsun.. cunku görünen köy klavu zistemez yıkılyor hükümet.. ama baştakiler ise zaten amac bellidir akp'ye magduriyet yaratarak yeniden gelebilmelerinin önünü açabilmek.. işt eo zaman genç subayların buna izin vermemesi gerekir..

abrek :

mevzu şu; darbeyi akp'den baskası istemez şu anda.. kaybederken mağduriyet yaratarak darbe ile geri dönmelerinin planını yapıyor bunlar.. asker de malum akp'nin ve cemaatin elinde.. onun icin darbeden kimin medet umacagını kamuoyuna acıklamak gerekir..

abrek :

yoktur da, görünen köy de pek klavuz istemez sanırım..

Av.Fuat Turgut :

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milleti 2002 yılı Kasım ayı itibariyle; ABD/İngiltere ve İsrail'den kumandalı, özleri gayri Türk (veya köskaman/ mankurt)... Türk insanından İstiklâl Savaşı'nı kazanmasının ve müstakil devlet kurmasının intikamını almaya aht'etmiş... Sâdece Türk Tarihi'nin değil, bütün bir insanlık tarihinin en büyük hırsızlık, yolsuzluk, soygun, yalan, talan ve ihanet şebekesi bir etnikçi/bölücü ÇETE tarafından yönetilmektedir! Kod adı "AKPKK" olan bu ihanet örgütünü yer ile yeksân etmek üzere sahnelenecek her demokratik harekât ve her eylem yasaldır ve de mübahtır!

Hüsamettin Erol :

darbeler devri kapanmıştır. tasvip edende yoktur sanırım.

Hüseyin Özcan :

Yok artık... Darbe olursa kimileri için mağduriyetin dibi olur. Bu da kör topal giden demokrasinin sonu olur. Bunu daha önceleri de söylemiştim. Bunlar post gibidir, vurdukça parlarlar. Aman ha!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar