banner864

Ankara'yı sarsan ölüm 21 Aralık 2013, 16:18

Görev değişiklikleriyle sarsılan Emniyet Teşkilatı'nın kritik dairesinde görevli bir polis amiri ölü bulundu. kafasından vurulmuş bir şekilde bulunan Hakan Yüksekdağ, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Dairesi'nde görevliydi.
AKP Hükümeti'nin 4 bakanına uzanan yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının ardından peş peşe görev değişikliklerinin yaşandığı emniyet teşkilatı, bu defa bir polis amirinin şüpheli ölümüyle sarsıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi'nde görevli Emniyet Amiri Hakan Yüksekdağ aracının içerisinde ölü bulundu. Yüksekdağ, Ankara Dikmen'de aracının içerisinde kafasından vurulmuş olarak bulundu.

İntihar olduğu öne sürülen olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yüksekdağ'ın evli ve iki çocuk babası olduğu belirtildi.

Olayla ilgili ayrıntıların yapılacak otopsi ve balistik incelemelerin ardından ortaya çıkması bekleniyor.

Ön inceleme raporunda Yüksekdağ'ın ölüm nedeni kafaya bitişik atış olarak belirlendi.

Polis amirinin şüpheli ölümü emniyette AKP cemaat doruğa ulaştığı günlerde meydana gelmesi dikkat çekti.ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Cahit ARSLAN :

Filimler de olduğu gibi deliller karartılıyor, zavallı ulusum da filmi izliyor, birileride mağdurları oynamaya hazırlanıyorlar, vay halimize!!!İşte buna bir taşla bir kaç kuş vurmak buna denir!!!

Can meral :

Ne intiharı.. Öldürmüşlerdir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar