banner864

Antalya'da AKP operasyonu 04 Nisan 2014, 14:36

Antalya'da Mustafa Akaydın'ı hedef alan AKP operasyonunun ardından eleştirilerin odağı olan Emniyet'ten şaşırtan bir açıklama geldi. Akaydın'ın baskınlar sırasında "3 saat ulaşamadım" dediği Emniyet Müdürü Cemil Tombul'un cep telefonunun çekmediği iddia edildi.

Antalya'da AKP operasyonu paylaşan: ulusalkanal
AKP militanlarıyla polis ve jandarma belediye tesisine baskın yaptı, Antalya Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Akaydın tepki gösterdi.

Prof. Dr. Akaydın'ın bu açıklamasına Emniyet'ten gelen yanıt ise şaşırttı. Emniyet Müdürü Cemil Tonbul'a ulaşılamamasının nedeninin cep telefonunu çekmemesi olduğu iddia edildi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Sayın valimizin Manavgat İlçesi Beşkonaklar bölgesinde bulunan baraj inşaatının denetimleri esnasında, bölgenin coğrafi konumu ve GSM baz istasyonlarının fiziki ve teknik altyapı eksikliği nedeniyle İl Emniyet Müdürümüz sayın Cemil Tonbul’a telefonla ulaşılamamış olacağı değerlendirilmektedir." denildi.

Açıklamada, Boğaçayı tesislerine ihbar üzerine baskın yapıldığı ve savcısı talimatıyla yakılmak istenen evrakın muhafaza altına alındığı belirtildi.

Emniyet'in açıklamasında polis ve jandarmanın yanında AKP'lilerin neden baskınlara katıldığı yer almadı. Savcı talimatıyla yapılan aramada bu görüntüler ortaya çıkmıştı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

hasan efe :

enerji bakaninin trafolara kedi girdi aciklamasina benzemis.emniyetten aciklama:bolgenin cografi konumundan dolayi telefon cekmemistir..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar