banner864

Arınç'tan istifalarla ilgili açıklama 27 Aralık 2013, 16:04

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İstifa eden milletvekilleriyle ilgili, "Son yaptıkları fevkalade yanlış olmuştur. Yanlış yapanlara ben gönlümdem yanlış yaptınız diyorum" dedi.
 Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Manisa Şubesi'nin açılışında konuştu. AK Parti'den istifa eden milletvekillerinden dolayı duyduğu üzüntüyü dile getiren Arınç, "Bazı milletvekili arkadaşlarımızın AK Parti'den istifa ettiği haberleri geldi. Bu partinin kurucusuyum. Bu partiyi, sokakta bulmadım. Bu partiyi millet kurdu. Alnımız açık başımız dik bugünlere geldik bundan sonra da böyle devam edecek. Endişem yok. Bu sıkıntılardan, hükümetimiz de partimiz de başı daha da dik göklere değecek kadar, alnı da apaçık bembeyaz çıkacaktır. Hiç kimsenin endişesi olmasın. İstifa eden hiçbir arkadaşımız için kötü diyemem. Onlar bizim değerli arkadaşlarımız. Şimdi oh olsun iyi ki gittiler dersem kendime saygısızlık etmiş olurum. Geldikleri zaman da iyi de şimdi mi kötü oldu. Onlar bizim zenginliğimizdi. Şimdi cürümleri kadar onlardan mahrum kalmış olduk. Üzülmemek elde değil. Milletten aldıkları emaneti en azından önümüzdeki seçimlere kadar götürselerdi’ diye konuştu. Arınç milletvekillerinin son yaptıklarının yanlış olduğunu da belirtti.
DHA

Yorumlar

İsmin ne önemi var :

Bu insanlar da Türkiye Cumhuriyetini sokakta kazanmadı? Sn. Arınç bir parti gelir geçer insanlarda öyledir, ama kurulmuş bir ülke yi yabancılara peşkeş etmek marifet değildir. Bu bir intihardır! Haberleri sürekli takip ediyoruz, fakat meclisteki yöneticilerin çoğu atıp tutturanı ençok alkışlamaktadır. Partiyi siz kurmuş olabilirsiniz ama yöneten bir başkası... Kazandığnız sizin olsun ama ülkenize sahiplenin....! Torununun torunu sizi en iyi şekilde ansın? Saygılarımla

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder