banner864

Askeri birliğe ateş açıldı 02 Ağustos 2015, 20:38

Gabar Dağı eteklerinde bulunan Seslice Taburu'na bir grup PKK’lı tarafından taciz ateşi açıldı. Açılan ateş sonucu herhangi bir zayiat olmadığı belirtildi.
Şırnak 6. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı’na bağlı Seslice Taburu'na akşam saatlerinde PKK’lılar tarafından taciz ateşi açıldı. PKK’lılar tarafından açılan ateşe güvenlik güçlerinin karşılık vermesi üzerine kısa süreli çatışma yaşandı. Kısa süren çatışmadan sonra PKK’lılar geldikleri yönden geri giderek kayıplara karıştı.

Çatışmadan kısa bir süre sonra çatışma bölgesine 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı’ndan kobra helikopterleri sevk edildi. Kobralar PKK’lıların muhtemel kaçış noktalarını yoğun ateş altına aldı.

Çıkan çatışmada herhangi bir zayiat meydana gelmediği belirtildi. İHA
Etiketler

Yorumlar

melsa :

askerimiz bu konuda tecrübelidir...istekleri talepleri karşılandıktan ,gerekli imkanlar ve yetkiler sağlandıktan sonra pkknında ,tüm düşmanlarınında kökünü kazır... Allahın izniyle...siz yeterki ayağına köstek olmayın... :)

ismail saykal :

Beyni gidiklerin vatan satmanın ne demek olduğunu bilmeyenlerin Başkasının aklıyla yaptıkları açılım ürünüdür..Hala devletinden hıncını alamamış saldıran dini bozukluk ordusu okusun aklını başına devşirsin Haramzadelerin Kurbanı olmaz Ölende öldürülende bizim yavrularımız. Buna maşa olanlar hesap vermeli..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar