banner864

Askeri hastaneye silahlı saldırı 03 Ağustos 2015, 08:25

Bitlis'in Tatvan İlçesi'ndeki Asker Hastanesi'ne bir grup terörist tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Saldırıda ölen veya yaralanan olmadı.

Bitlis Valiliği'nden yapılan açıklamada, saldırının saat 22.30 sıralarında düzenlendiği belirtildi. Açıklamada, Bitlis İli Tatvan İlçesi Dumlupınar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan Askeri Hastaneye, kimliği belirsiz bölücü terör örgütü mensuplarınca bir iş merkezi’nin çatısından uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendiği kaydedildi.

Bitlis Valiliği'nin açıklamasında şöyle devam edildi:

"Gerçekleşen saldırıda açılan ateş sonucunda herhangi bir can kaybı ve yaralanma yaşanmazken Askeri Hastanenin bahçesinde bulunan nöbet kulübesinde maddi zarar meydana gelmiştir. Olayı gerçekleştiren BTÖ mensubu şahıslar siyah renkli bir binek araçla kaçmışlardır. Hastaneye saldıran teröristlerin tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Terör Örgütleri ve bu örgütlerin gerçekleştirdikleri eylemlere karşı mücadelemiz karalılıkla devam etmektedir." DHA

Yorumlar

deniz :

operasyonlar nedeniyle PKK ile basına kapalı toplantı yapan TTB merkez konseyinden çıt var mı? ne salakça soru değil mi?

öztürk türkkan :

bunlar açılım saçılım derken dağa taşa silah gizledi eyer bu iş yarım bırakılırsa çok daha TEHLİKELİ DURUM YARATMA İMKANI VERİLMİŞ OLACAK BUNLARIN İÇİNDE naştak ermeni çetelri var bunlara güvenmek inanmak doğru değil

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar