banner864

Astsubaylar ölüm orucuna başlıyor 01 Mart 2014, 20:00

Emekli Assubaylar özlük haklarının iyileştirilmesi için İstanbul'da eylem yaptı. Genelkurmay'a son kez uyarı yapmak için toplanan astsubaylar, 5 Mart günü Ankara'da ölüm orucuna başlayacaklarını açıkladı.
Emekli astsubayların sabrı taştı. Özlük haklarının iyileştirilmesini isteyen binlerce astsubay emeklisi bugün İstanbul İstiklal Caddesi'nde buluştu.

Türkiye Emekli Astsubaylara Derneği adına açıklamayı Ahmet Keser yaptı.

Açıklamanın ardından Astsubaylkar Galatsaray'dan Tünel Meydanı'na yürüdü

Haber: Gözde Topraklar
Kamera: Fuat Şahin

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ulusçu Kanal :

sizlerin cesaretine hayran kaldım. ulusalkanal hiç bir sansüre ve baskıya boyun eğmedi. unutmayın bugünler geçecek o zaman ulusalkanal verdiği desteğin karşılığını fazlasıyla alacaktır. astsubayların çifte standarda uğramasını haber yaptığınız için teşekkürler.

OKAN GÜLAY :

assubaylar sürünüyor,eylem yapiyor 100 tl i̇yi̇leşti̇rme zaten yüksek maaş alanlara 1.000 tl o kadar yanliş varki̇ şi̇mdi̇ dayanişma zamani.

AYHAN DUMAN :

siz hiç pazarcılık,taksicilik,bekçilik,hamallık yapan subay gördünüzmü yıllarca dağlarda görev yapan assubaylar emekli olunca halen çalışmak zorunda kalıyor.

EMEKÇİ :

yaziklar olsun bu mecli̇se bu genelkurmaya neden haksizlik yillarini veren ordunun bel kemi̇ği̇ olan assubaylara neden haklarini vermezler neden görmezden geli̇ni̇yor.adalet bu deği̇l ama bi̇r gün yeri̇ni̇ bulacak.düşünseni̇ze bi̇r gün tüm assubaylar i̇şe gi̇tmese ordu ne olur acaba hi̇ç düşündünüzmü??

emekli assubay eşi :

20 kişi eylem yapıyor haber oluyor, yaklaşık 10.000 emekli assubay eylem yaparak hakkını arıyor haber sadece ulusal kanalda yayımlamıyor.

sadık koç :

sıyasi iktidar ile genel kurmay başkanlığı paslaşırlıyorlar.bunları bırakında çözüm yaratın.hakkımızı istiyoruz.ulufe degil

sivaslı mehmet :

Hakkımı yiyene hakkımı Helal Etmiyorum. Çaresiz Asrsb.

misafir :

hiç bir tvde yayınlamadılar nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar