Avcılar'da üst geçit çöktü! 03 Eylül 2014, 10:13

İstanbul'da inanılmaz bir kaza meydana geldi. Avcılar bölgesinde, E-5 karayolu üzerindeki bir üst geçit çöktü. Olayda ilk belirlemelere göre, 1 kişi öldü 2 kişi de yaralandı. İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada; kazaya "trafiğe kasası açık şekilde giren bir yük kamyonunun" neden olduğu ifade edildi.
İlgili Galeriye Git Avcılar'da üst geçit çöktü!
Avcılar'da E 5 karayolundaki bir üst geçit tanker çarpması sonucu çöktü.

Kaza saat 10.00 sıralarında meydana geldi.

Trafik olağan seyrinde akıyordu. E5 karayolu üzerindeki tanker bir anda üst geçidin ayağına çarptı.

Tankerin çarptığı üst geçit büyük bir gürültü ile yere indi. Ortalık can pazarına döndü.

Üst geçidin altında bir kamyon ve bir transit kamyonet kaldı.

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak olayla ilgili açıklama yaptı. Toprak, kazada 1 kişinin öldüğünü 2 kişinin de yaralandığını açıkladı. Durumlarının ağır olduğu ifade edilen yaralılar hızla hastaneye kaldırıldı.

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, kazaya sıvı madde taşıyan bir kamyonun neden olduğu ifade edildi. Yük kamyonun kasasının açık şekilde trafikte seyrettiği sırada üst geçide çarptığı belirtildi.

Çalışmalar nedeniyle metrobüs seferleri de durduruldu.

E-5 Karayolu trafiğe açıldı ve metrobüs seferleri yeniden başladı.

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorumlar

Alev Direk :

SUÇLU KÖPRÜ,ORTAK SUÇLU BETON ARABASI BEN AVCILARDA OTURUYORUM HERGÜN YENİ YÜZLERCE BİNA DİKİLİYOR,BETON ARABASI ÇALIŞIRKEN EVLERİMİZ SALLANIYOR,YENİ KÖPRÜNÜN MÜHENDİSLERİ,İSTANBUL BELEDİYESİ İMAR MÜDÜRÜ,KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRÜ AYAKLARINI UZATIP ÇAYMI İÇİYORSUNUZ,YARIN ÖBÜRGÜN ÜNİVERSİTE KAMPÜSÜNÜN ÖNÜNDEKİ METRPOBÜS DÖNDÜĞÜ KÖPRÜDE TEHLİKELİ,YAPILIRKEN KOCA KÖPRÜ PARÇALARI KAÇKERE DÜŞTÜ 34 DENEMEDEN SONRA EKLERLE OTURTTULAR,SUÇLULUAR O KADAR AÇIKKİ,DENETİMİ EKSİK BİRSÜRÜ KÖPRÜ,GEÇİT VAR

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar