banner864

Aydın'da hayat durdu! 06 Ağustos 2014, 19:30

AKP'nin Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan Aydın'a gitti, halk perişan oldu. Daha Erdoğan Aydın'a gitmeden gözaltılar başladı. Bugün de yollar kapatıldı, caddelerden kuş uçurtulmadı. Vatandaş işinden gücünden oldu.

Aydın'da hayat durdu! paylaşan: ulusalkanal
Aydın olağanüstü iki günü geride bıraktı. Nedeni ise Başbakan Erdoğan'ın kentteki mitingi.

Erdoğan gelmeden sıkıyönetim dalgası Aydın'a geldi. Bir gün öncesinden gözaltılar başladı.

6 TGB'li oturdukları kafedeyken, gözaltına alındı. Gözaltı gerekçesi olarak Erdoğan'ı protesto etme ihtimali gösterildi.

Ve Erdoğan'ın miting günü geldi. Miting başlamadan yine gözaltılar geldi. 2 TGB üyesi gözaltına alındı.

Erdoğan'ın mitinginden yalnızca TGB'liler değil, halk da mağdur oldu. Polisin olağanüstü güvenlik önlemleri kentte yaşamı durma noktasına getirdi.

Erdoğan'ın geçeceği yollar daha akşamdan trafiğe kapatıldı. Vatandaş işine, pazara gidebilmek için yüzlerce metre yürüdü. Kentte hayat durma noktasına geldi.

Erdoğan, vatandaşa kapatılan ve tamamen boşaltılan yollardan İstasyon Meydanı'nda gitti. Erdoğan, YSK'nın reklam filmini yasaklaması nedeniyle MHP'yi hedef aldı.

Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Fethullah Gülen'in adayı olduğunu söyledi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

erhan :

Isid belasi bir yandan uygarliga meydan okuyor.israil sivilleri katlediyor dunyanin sesi cikmiyor.aklar diger taraftan cumhuriyete meydan okuyor.hukugu gukuk yapti.bu kabus yillar bir an once yok olsun gitsin.giderkende topunu yaninda gotursun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar