banner864

Aydınlık Çizeri Mustafa Bilgin Ulusal Kanal'ı izleyen RTÜK üyelerini çizdi 29 Eylül 2013, 01:13

Çizimleri ile kimi zaman güldüren, kimi zaman düşündüren ama çiziminde bilgilendiren Aydınlık Gazetesi Çizeri Mustafa Bilgin RTÜK'ün Ulusal Kanal'ı izlemekle görevlendirdiği üç denetçiyi çizdi. Bilindiği gibi diğer kanalları bir uzman izlerken Ulusal Kanal'ı üç uzman izliyor.
İşte RTÜK'ün görevlendirdiği o uzmanlar:

Etiketler

Yorumlar

Serkan Acarel :

akp, abd nin, katar in ve suudi arabistan in yardimi ile her yere örümcek agi gibi kendi yandaslarini tikamis ve bizim cahil (makarnacilar ve kömürcüler !) kisim daha halen durumun ciddi oldugunu anlamamislar maalesef !

ac.cr :

Irticanin odagi #AkpKapatilmali

Müjgan Çakmak :

merhaba, ulusal kanal izleyecilmek için tvbu ya abone oldum ama artık tvbu da seyredemiyorum ulusal kanal hangi ağda yayınlanıyor açıklarsanız sevinirim. iyi akşamlar.

ibrahim demirkaya :

badem bıyıklarını sevsinler(!)...

TC Cocuk :

ulusal kanali 3 uzman izliyor nedenmi? bir tane olsa beyni yetmez, 3 tane koyuyorlarki biri anlmazsa digerine bakar o odigerine bakar yani acikcasi ulusal kanal akilli bir kanal onlar gercekleri ortaya cikaran durust uyelerin guclu beyinlerinin caliskan insanlari olarak ulkemizde olanlari acikca ortaya cikaran bir kanal. o ucler iyi niyetlerle oraya oturmadilarki

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder