banner864

Aydınlık gazetesi yazarı Mustafa Mutlu'dan Adana'daki meydan krizi ile ilgili çağrı 23 Mayıs 2015, 12:41

"Demokrasiye düşen bu gölgeyi protesto etmek için o gün siz de kendi bayraklarınızı alın Adana'daki o meydanda olunr" Aydınlık Gazetesi Yazarı Mustafa Mutlu, Adana'daki meydan krizi ile ilgili bu çağrıyı yaptı. Mutlu, 29 Mayıs'ta tüm partileri Vatan Partisi'nin Uğur Mumcu Meydanı'nda yapacağı mitinge destek olmaya çağırdı.
Vatan Partisi ile Erdoğan arasındaki meydan savaşı kızıştı. İl Seçim Kurulu'nun kanunsuz uygulamalarına karşı geri adım atmayan Vatan Partisi, Adana'da miting yapmaya kararlı. 

29 Mayıs'ta Uğur Mumcu Meydanı'nda yapılacak olan miting için Aydınlık Gazetesi Yazarı Mustafa Mutlu'dan önemli bir çağrı geldi.

Mutlu, hukuksuzluğa karşı tüğm siyasi partileri kendi bayraklarıyla mitinge destek vermeye davet etti.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ali can :

vatan partisinin yanın dayız dur demeklazım artık bu kadarda olmaz artık erkes yerini bilmeli siyaset oyuncak oldu ya bir ton işsiz var alan savaşı yapacaklarına bu insanlara nasıl iş aş bulacaklar onun için kafalarını yorsunlar

01VT :

vatan partisi'nin mitingine parti ayrimi yapmadan en az bir milyon kisi katilmali. cok onemli tarihi bir miting. duyanlar duymayanlara anlatsin. yurt disi onemli maclarda taraftarlarin birlesmesi gibi olmali.

sydneyden turan :

turkiyedeki secimleri burden izleyen avustralyali dostlar bile tayyipe beddua ediyor. yazik bir cumhurun basi bu hale dusmemeliydi. yolun acik olsun vatan partisi.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar