banner864

Aydınlıkçılar hedefte 24 Şubat 2014, 12:30

Fethullahçı örgütlenme İşçi Partisi, Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi'ni de dinledi. Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi santrali yasa dışı olarak dinlendi. Telefon görüşmeleri dinlenen isimler arasında İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek de yer aldı.
Fethullahçı örgütlenme, Aydınlıkçılar'ı da yasa dışı olarak dinledi.

İşçi Partisi, Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi yasa dışı dinlemenin hedefi oldu.

İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek'in telefonunun yasa dışı olarak dinlendiği ortaya çıktı. Perinçek'in ismi listelerde de yer aldı. Hatay Çekmece Belediye Başkanı ve İşçi Partisi Defne Belediye Başkan Adayı Cafer Özenir yasa dışı dinlemenin hedefi oldu.

Ulusal Kanal da Fethullahçıların yasa dışı dinlemesinin hedefi oldu. Ulusal Kanal santrali aracılığıyla binlerce kişinin telefonu yasa dışı yollardan dinlendi.

Eski Ulusal Kanal Ankara Temsilcisi Mustafa Kaya'ya ait iki numara da dinlenenler arasında yer aldı. Ulusal Kanal Program Asistanı Yakup Aslan'ın görüşmeleri de yasa dışı olarak kayıt altına alındı.

Aydınlık Gazetesi'nin santrali de Fethullahçı örgütlenme tarafından dinlendi. Listesde hukuksuz dinleme kararının Aydınlık Yazarı Rafet Ballı adına alındığı görüldü.

Aydınlık Gazetesi Muhabiri Masum Gök de "Mazlum" adı altında yasadışı olarak dinlemeye tabi tutuldu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Nejat Fişler :

fetoşçular durmadan dinlemişler..bunları yargılamak lazım da hangi savcıyla hangi polisle..malum emniyet yargı fetoşun elinde..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder