banner864

Aziz Yıldırım liseyi bastı! 20 Mart 2015, 10:31

Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nun hemen yanındaki Kenan Evren Lisesi'nden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a küfür edilmesi üzerine başkan çileden çıktı.
Eski adı Kenan Evren Anadolu Lisesi olan İstanbul Anadolu Lisesi’nde şok bir olay yaşandı. Olay önceki gün başkan Aziz Yıldırım’ın sabah saatlerinde kulübe gelişi sırasında meydana geldi. 9. sınıf öğrencilerden biri sınıf penceresinden Yıldırım’a küfür ve hakaret içeren sözler sarf edince başkan arabasından inerek okula koştu. Peşinden de korumaları da okula girdi. Başkan okul güvenliğini hızla geçti. Aynı anda da okul yönetimi ve ilçe yetkilileri toplantı halindeydi.

Habertürk Gazetesi’nin haberine göre, Güvenlik, Yıldırım’ın okula girdiğini haber verince yetkililer yanlarına geldiklerini düşündüler. Gecikince bakmak için dışarıya çıktılar ve Aziz Yıldırım’ın hızla merdivenleri çıktığını görünce okulun yetkilileri de başkanın peşinden gitti. Sınıfa giren AzizYıldırım, “Kim bana küfür eden çıksın ortaya? Bu okulu yıkarım, yakarım” diye bağırmaya başladı. Korkan öğrenciler sessiz kalırken okul müdürü sınıfa girerek, ne olduğunu sordu. Başkan Aziz Yıldırım, “Karışmayın” diye çıkışınca, okul müdürü “Hakaret edildiyse biz kendi kurallarımızı işletiriz” dedi.

ÖZRÜ KABUL ETMEDİ
Bu sırada küfürlü hakarette bulunan 14 yaşındaki ismi saklanan öğrenci, “Ben söyledim. Pişmanım özür dilerim” dese de başkan Yıldırım, “Ne biçim öğrenci yetiştiriyorsunuz işte itiraf ediyor. Sen nasıl o sözleri sarf edersin?” diye sinirli bir şekilde bağırarak okulu terk etti. Daha sonra öğrencinin babası okula gelerek, müdür ve yöneticilerden özür diledi. Oğlunu da alarak başkan Aziz Yıldırım’dan da özür dilemek istedi ancak Yıldırım kabul etmedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Şebnem Erdoğan :

okulu basmak ne demek? ne sanıyor kendini? bir de herke sıraya girip özür dilemiş. gençtir yapmış bir cahillik, özür dilemiş. yeter işte.

attila thehun :

burada demorasi, hak, hukuk, gak guk tartışmaları yapmayın. küfür edilmeyi gözü yemiyorsa kamuoyunun önünde olmayan iş yapacak. neden bana kimse küfür etmiyor? çünkü ünlü değilim. ünlü olmanın avantajlarını kullanmayı biliyorsan küfür yemeyi de bileceksin. o kadar.

Fatih :

yavaş işleyen hukuk sistemini kullanmak yerine kendi sistemini kullanmış aziz başkan.

misafir :

misafir kardeşim türkiye bir hukuk devleti dedin ya dünyanın en kısa fıkralarından biri bu ;)

ahmet :

polise gerek yok , her şeye polis çağrılmaz küfür etmiş özürdilenmiş konu kapanmıştır :)

misafir :

basri bey. türkiye bir hukuk devletidir, böyle durumlarda hemen polise veya savcılığa gidilip şikayette bulunulur. gereken neyse onlar yapar. gerisi orman kanunudur. hele hele bir kumpas sonucu mağdur olmuş olan sayın yıldırım bunu çok iyi bilmesi gerekirdi.

basri :

abrek senin ailene hakaret yapılsa tavrın ne olurdu acaba

abrek :

başkanın psikolojisi iyi değil.. bu anlamda profesyonel destek alması gerek bence

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar