Aziz Yıldırım'a ret kararı! 17 Nisan 2014, 21:44

Yargıtay Başsavcılığı'nın Şike davasında ceza kararına yapılan itirazı reddetmesinin ardından Fenerbahçe kulübü harekete geçti.
Aziz Yıldırım'ın itirazının reddedilmesi sonrasında Fenerbahçe Yönetim Kurulu olağanüstü olarak toplanma kararı aldı.

Fenerbahçe yönetimi yarın olağanüstü şekilde toplanacak. Başkan Aziz Yıldırım'ın talimatıyla bir araya gelecek olan yönetim kurulu üyeleri kulüp binasında son durumu ele alacak.

Şehir ve ülke dışında olan yönetim kurulu üyeleri de, olağanüstü toplantı için İstanbul'a dönecek. Yönetim kurulu toplantıya eksiksiz olarak katılacak.

Kulüpte bu gelişmeler yaşanırken, ilk açıklama Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi İlhan Ekşioğlu'ndan geldi. Aynı zamanda davanın sanığı da olan Ekşioğlu, karara sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Ekşioğlu, twitter hesabından "Elinizden geleni ardınıza koymayın. Bir daha atın içeri, Ben bu aşkla doğdum, 3 çocuğumu da bu aşkla yetiştirdim. Ya siz nasıl yetiştirdiniz?" yazdı.

Aziz Yıldırım'ın avukatları ise itirazın reddedilmesinin ardından, infazın ertelenmesi için girişimde bulunacak. Yıldırım'ın avukatı Köksal Bayraktar, Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuru yaptıklarını hatırlattı, "sağlık sorunları gerekçesiyle infazının ertelenmesini talep edeceklerini" belirtti.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Suzan Diker :

Çok üzgünüm inşallah gerçekleşmezl

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar