banner864

Bağış'ın tüpü patladı 04 Kasım 2013, 08:54

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın twitter'da paylaştığı 'tüp geçit' fotoğrafı CHP'nin değil AKP'nin başını ağrıtacak.
 Twitter'da bugün "CHP'nin tüp geçiti" yazılı bir fotoğraf paylaşan Avrupa Birliği (AB) ve Başmüzakereci Egemen Bağış, fena faka bastı. Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafın altına, "Ak Parti iktidarı kıtaları buluşturan MARMARAY'ı yaptı ama milletimiz CHP'nin Tüp Geçitlerini unutmadı." yazan Egemen Bağış'ın yalanı kısa sürede ortaya çıktı.

Siyah-beyaz fotoğrafta tüp sırası bekleyen insanlar görülüyor. Fotoğraf siyah beyaz olunca 'eskiymiş' gibi algılansa da bu fotoğraf geçtiğimiz günlerde Van'da çekildi. CHP'ye gönderme yapmak için "CHP'nin tüp geçiti" yazılı fotoğrafı paylaşan Bağış, aslında bu 'tüp geçidin' AKP'ye ait olduğunun farkında değildi.

Van'ın Erciş İlçesi'ndeki çadır kentte çekilen fotoğrafın hikaysi ise şöyle; "Depremin vurduğu Van'ın Erçiş İlçesi'ndeki çadır kentte geceyi katalitik soba başında geçirmek zorunda kalan vatandaşlar, akşam saatlerinde getirilen tüpler için sıraya girdi, yenilerini almak için sabırsızlıkla bekledi."

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Egemen Bağış, yine CHP'yi hedef aldığını düşündüğü sırada AKP'ye çakarak büyük bir skandala imza atmış oldu.Haberlere konu olan fotoğraf Turaç Top / Van, Doğan Haber Ajansı (DHA)'ya ait.


ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

_xross :

ayran i fazla kacirmis olmali arkadas..

serkan acarel :

egemen bagis denilen kisi, sen tüpleri birakda, ab konulari ile ilgilensene

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar