banner864

Bahçeli cemaate sahip çıktı 27 Mart 2014, 22:01

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cemaatin paralel bir yapılanma oluşturduğuna inanmadığını söyledi. "Başbakan’ın söylediği manada bir paralel devlet olduğuna inanmıyorum” diyen Bahçeli, cemaat 17 Aralık’tan sonra mı çete oldu?” dedi.

Bahçeli cemaate sahip çıktı paylaşan: ulusalkanal
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP-cemaat kavgasında ortaya atılan “paralel yapılanma” iddiasına inanmadığını söyledi.

Osmaniye mitinginin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli, cemaate destek verdi, yolsuzluk soruşturmasına vurgu yaptı.

Başbakan’ın söylediği manada bir paralel devlet olduğuna inanmıyorum. Ancak, KCK, PKK paralel devleti olduğuna inanıyorum. Cemaat 17 Aralık’tan sonra mı çete oldu?

Başbakan Tayyip Erdoğan için Cumhurbaşkanlığı yolunun kapandığını söyleyen Bahçeli, “Zorlamasına gerek yoktur. Biz bunun için ‘sen bittin’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

vatansever :

görünen o ki chp ve mhp nin ipleri CİAmaatın elinde, Ciamaatta israil ve abd güdümünde ,bu mantıkla bop projesi için abd tarafından dışlanan ve artık istenmeyen akp seçilebilecek en mantıklı ve en milli parti olarak kalıyor,,

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder