banner864

Bahçeli cemaati savundu 19 Ocak 2014, 15:48

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, görev yeri değiştirilen Fethullahçı savcı, polis ve bürokratlara sahip çıktı. Bahçeli, görevden alma işlemlerini "kıyım" olarak değerlendirdi.
Başbakan Erdoğan'ın "paralel yapı" olarak işaret etmesinin ardından görevden alınan polis ve savcılara MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sahip çıktı. İstanbul Küçükçekmece'de konuşan Bahçeli, AKP'nin HSYK tasarısını eleştirdi.

Bahçeli, "paralel devlet" sözüyle eleştirilen cemaate de sahip çıktı. "Bu paralel devlet kimdir?" diye soran Bahçeli yanıtı da kendisi verdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

attila palancioglu :

galiba cemaatin CHP ye gidecek oyuna goz dikti evet bahceli bunlari hep yapar cunku gecmiste gereksiz ve yanlis.politikalari kararlari yuzunden bugun bu gunleri yasiyoruz. bahceli bir misyon yuklenmistir ve gorevini yerine getiriyor..

ünal atık :

Sayın bahcelinin cemaat haklı demesi enterasan bunlar bir elmanin yarısı cemaat yarısı hükümet ikiside aynı çıkarları catisinca birbirine demediği kalmadı.yazık ikisinin kavgasindan halk zararlı çıkıyor.her şey pahalandi. Geçemiyoruz.

Poyraz erdogan :

Devlet Bahçeli eşittir Tayyip erdogan her ikiside aynı her ikisine'de güven olmaz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar