banner864

Bahçeli, Fethullahçı polis ve savcılara sahip çıktı 21 Ocak 2014, 14:02

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gündeminde yolsuzluk soruşturmaları ile görevden alınan savcı ve polisler vardı. Cemaatçi polis ve savcılara sahip çıkan Bahçeli, "Erdoğan, tüm yasadışı iş, ilişki ve irtibatların sevk ve idaresini yapmaktadır" dedi.
 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis'teki parti grubunda konuştu. Bahçeli, yolsuzluk soruşturmasının ardından görevden alınan Fethullahçı polis ve savcılara sahip çıktı.

Yolsuzlukla suçlananların AKP teminatı altına girdiğini belirten Bahçeli, Tayyip Erdoğan'ın işin merkezinde olduğuna dikkat çekti.

Meclis'te görüşmelerine başlanan HSYK teklifiyle ilgili de konuşan Bahçeli, Adalet Bakanı'nın konumunu eleştirdi.

Bahçeli, Adana'da yakalanan MİT TIR'ını da değerlendirdi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

adalet :

ben mhp li degilim ama bu baslık bıraz agır sanırım. bu fetullahçı polis ve savcıları ne chp nede mhp desteklemez. ama adaletli olmak gerekırse kıme haksızlık yapılırsa onun yanında olmak insanlık geregidir. bu polis savcılar suçsuz .değil elbet.bunlarda yaptıkları haksızlıkların cezasını çeksinler .tabiiki ama tayyip efendının yaptıkları dupe duz. hukuksuzluk ve yasalara meydan okumaktır ıtırazımız buna.

VATAN SAGOLSUN :

buyuk bir olasilkla 'meclisteki' mualefet secimlerde bozguna ugruyacak-fakat meclis disi mualefet guc kazanip devamli bir guc haline gelecektir- isci partisinin onderliginde gercek mualefeti olusturacaktir.

ÖNDER KADAN :

chp ve mhp cemaati̇n oylarina talip olduklari anlaşiliyor.....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar