banner864

Bahçeli grup toplantısında konuştu 08 Ekim 2013, 12:33

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, AKP'nin dış politikasını eleştirdi, ancak Irak tezkeresine de onay vereceklerini açıkladı. MHP lideri, yeni anayasada üzerinde uzlaşılan maddelerin Meclis'e getirilmesine ise karşı çıktı.
 Meclis'teki grup toplantıları MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşmasıyla başladı.

Bahçeli, önce AKP Hükümeti'nin dış poltikasını eleştirdi. Ardından ise Bahçeli, Irak tezkeresine onay vermeyi düşündüklerini açıkladı.

MHP Lideri, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Andımız'a yönelik eleştirilerini de değerlendirdi. Bahçeli , "Andımız slogan değil, anddır" dedi.

MHP Genel Başkanı yeni anayasada üzerinde uzlaşılan maddelerin Meclis'e getirilmesine karşı çıktıklarını açıkladı. CHP AKP'nin şanzımanı, BDP motoru, PKK da direksiyonu" dedi.

Bahçeli, Türkiye ekonomisinin kötü gidişatına dikkat çekti. Bahçeli, "Başbakan işsizliğin, borçların, başarısızlıklarının üstünü PKK şemsiyesiyle kapatmaya çalışmaktadır" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

serkan acarel :

bence mhp nin basina oktay vural gelmesi lazim, irfan nin dedigi gibi akp nin yani arabanin yedek tekerlegi gibi, artik bahceli gitmesi lazim. bagirmakla olmuyor bu is. bahceli sirf bagiriyor, konusuyor, oylama oldugun da akp ye eninde sonunda yine destek veriyor, bu bir gercek millet.

İrfan COSKUN :

Sayın Bahçeli sizde o arabanın tekerleği oldunuz yıllardır, eskidiniz artık değişme vakti...

BÜLENT BİLGİN :

sayin bahçeli bu kadar pasif olmaniz vallahide billahide iktidar olmamizi engelledi...yaziklar olsun. artik emekli olun. cumhuriyeti koruyamadiniz.biz sizden sonrasi için çalişiyoruz bilginize.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder