banner864

Bahçeli istifa edecek 27 Haziran 2014, 16:53

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık sorunlarını ileri sürüp istifa edeceğini iddia etti.

Önkibar'ın yazısının ilgili bölümü şöyle:


Evet Bahçeli'nin MHP Genel Müdürlüğünden istifası yakındır.

Gerekçesi sağlık sorunları olacak.

Hayır Devlet Bahçeli aslında hasta falan değil.

O zaman neden mi çekilecek?

Görevi tamamlanacak da ondan!

Hangi görev mi?

Türkiye'yi dönüştürmeye stepne olma yani bu süreçte MHP ile ülkücüleri dizginleme!

Hâlâ farkında değil misiniz?

Türkiye'de rejim değişiyor ve iki partili modele gidiliyor ki bu durumda MHP diye bir parti olmayacak!

Tayyip Erdoğan Başkanlık Modeline geçileceğinden emin olmasa ve o kararı vermese Padişah yetkilerine sahip Başbakanlığı bırakıp Köşke adaylığı hiç düşünür mü?

Dahası PKK bağlamında atılan adımlar hedeflenen yeni devlet projesinin göstergeleri değil mi?

Evet Devlet Bahçeli yeni federal devletin inşacısı ve MHP'yi gömen biri olarak Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşı olarak tarihe geçecek... Bahçeli'nin kuyrukları övünsünler...

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

abdurrahman aktaş :

azına saglık kalemin varolsun sebahattin bey bende aynısını düşünüyorum tayyibin en büyük destekcisi bahçelidir uyansın artık ülkücüler.

Oktay Kara :

sabahattin beye katılıyorum.bahçeli stepne idi chp de ise stepne kiliçdaroğlu dur. nerede cumhuriyetçi yurtsever chp li. cumhurbaşkanı adayım emine ülker tarhan. sağol c.batum.

Rustu Senturk :

alan psa o koltuga yakisir.

Timur :

chp ve mhp; görevleri milletin gazini almak, ikisininde basinda abd oldugunu çoktan anlamistik. akp'nin yedek tekerlekleri ! millet devlet yada gandi diye bagirsin dursun; böylece 12 yilda koskoca ülke nasil bölünürmüs sayelerinde ögrendik.

şükrü sevindik :

kılıçdaroğlu chp çınarını kesti...vurdu son cumhur adaylığı baltasını. bahçeli mhp'yi gömdü... kesilen ağaç daha taze ışkın verir; verdi bile, baum hacamız attı imzasını... gmülen tohum filizlenir olur koca bir vatansever milliyetçi çınar ki, bu anadolu toprağı bereketlidir..

Fatma ERDOĞDU :

evvelden beri̇ chp li̇yi̇m 65 yasi̇ndayi̇m okumamiş bi̇ri̇ olmama rağmen her gun si̇zlerri̇ i̇zleyi̇p ülkemi̇n hali̇ i̇çi̇n ağliyorum emi̇ne ülker tahran i çok sevmemr rağmen sadece chp ni̇n oylarinin yetmeyeceği̇ni̇ ülkesi̇ni̇ seven atatürk i̇lkeleri̇ne bağli demokrat ve lai̇k mhp den de olabi̇li̇r bi̇r aday i̇sti̇yoruz ne recep ne ekmeletti̇n bi̇z atatürk çü ccumhurbaşkani i̇sti̇yoruz.

aslan türk :

aman istifa etme cok üzülürüm, yillardir ne güzel muhalefet ettin, senin ve kilicdaroglu nun sayesinde akp hep zafer kazandi, istifa edersen hepimiz üzülürüz.

F D :

Doğru gorevı bıttı engın alan da umudumuz var başarılı olurmu

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar