banner864

Bahçeli 'varım' dedi 30 Temmuz 2015, 20:47

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tokat ve Sivas ziyaretlerinin ardından geldiği Yozgat'ta, Genişletilmiş İl İstişare Toplantısı'na katıldı.
Toplantı, MHP İl Başkanı Ethem Sedef'in selamlama konuşmasıyla başladı. Toplantının basına kapalı olan bölümünde kürsüye çıkan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeniden milletvekili seçtikleri için Yozgatlılara teşekkür etti. Koalisyon konusuna değinen Bahçeli, açılım konusunun tamamen bitmesi ve diğer şartlarının yerine getirildiği taktirde, "elimizi değil gövdemizi taşın altına koyarız" dedi.

Toplantıya Bahçeli'nin yanı sıra MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın, Atilla Kaya, Emin Haluk Ayhan, Sadir Durmaz, Celal Adan, Şefkat Çetin ve Oktay Öztürk de katıldı. Polis ekipleri çevrede geniş güvenlik tedbiri alırken salona girenler arandı.

Yorumlar

ilahiadalet :

sayın bahçeli sayın kılıçdaroğlunada son seçimlerden önce Millet birleşin dedi, dinlemediniz. milleti dinleyip o zaman taşın altına ne sokuyorsanız sokacakstınız, bugün akp kalmadığı gibi, bugün mhp ve chp yanlış politikalar yüzünden lanet okunacağınıza tam tersine baş tacı olacaktınız milletin duasını alacaktınız

garga :

Bilal alacanmi

Temas :

Nerede "varım" diyor, sayın editör arkadaşlar?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar