banner864

Bahçeli'den İlker Başbuğ açıklaması 08 Mart 2014, 13:32

MHP Lideri Devlet Bahçeli, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un tahliyesini değerlendirdi. Bahçeli, "Haksız yere cezaevindeydi" dedi.
MHP lideri Devlet Bahçeli Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un tahliyesini değerlendirdi.

Bahçeli, Başbuğ'un tahliyesi ile ilgili, ''Haksız yere cezaevine konuldu. Tahliyesi güzel olmuştur, yeni tuzaklara, oyunlara Türkiye'yi muhatap etmemek lazım'' dedi.

MHP lideri, adı yolsuzluk skandalına bulaşan 4 eski bakan hakkındaki fezlekelerle ilgili, "82 günden bu yana Türkiye'yi bu kadar meşgul etmenin gereği yoktur. 17 Aralık Türkiye için kara gün olmuştur. Uzatmanın gereği yoktur" diye konuştu.

Bahçeli'ye Başbakan'ın Fethullah Gülen için ABD Başkanı Obama'yla görüşmesine yönelik bir soru da soruldu. Bahçeli bu soruya, "Erdoğan ile Obama arasındaki dostluğa bizi sokmayın" yanıtını verdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Nüket tilkici :

Kahraman komutan asil Türk evladı haala hapiste AKP müdürü Bahçeli'sen kılını oynatmadın. Çık bir şey söyle ülke bölündü vatan gitti sana iyi uykular Bahçeli'

türk :

engin paşa hakkında tek kelime etmiyor. engin paşa başa geçecek çünkü bundan korkuyor

mdd :

mhp müdürü, peki milletvekiliniz engin alan için neden şimdiye kadar bir girişimde bulunmadınız. ben söyliyeyim o özgür kalırsa direk mhp nin başına geçecektir. işte korkunuz.

mka :

bu adamın dediğine bakmayın icratına bakın,asacam dedi idamı kaldırdı,yarın iktidar olsa işbirliği yapar milliyetçi ülkücüleri tasviye etmek için görevli,çalışır

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar