banner864

Bakan Müezzinoğlu, Eski Cumhurbaşkanı'na öyle bir laf etti ki! 13 Mart 2014, 16:17

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye Cumhuriyeti 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’e çok tartışılacak sözler ifade etti.

Esenler Kültür Merkezi’nde partisinin iştişare toplantısına katılarark Cumhurbaşkanı seçimleri ile ilgili konuşan Müezzinoğlu, “Yeni yeni tuzaklar yeni tezgahlar. Ayışığı, Sarıkız, Balyoz, cumhuriyet yürüyüşleri, Danıştay hadiseleri... Ondan sonra geldi cumhurbaşkanlığı seçimlerine. Cumhurbaşkanını siz seçemezsiniz. Niye? Bugüne kadar kararı hep biz verdik. Siyasi parti liderlerini tespih gibi dizdik masaya. 5 tane siyasi parti genel başkanına dedik ki siz tanımasanız da olur. Milletin tanımaması zaten hiç önemli değil. Ahmet Necdet Sezer diye bir saksı, sizin önünüze koyarız siz de seçersiniz. Çünkü biz emrediyoruz dediler emrettiler ve seçtirttiler. Ama zannettiler ki yine öyle bir Ak Parti var. Yine öyle bir söz geçirecekleri diş geçirecekleri bir Recep Tayyip Erdoğan var. Ama yağma yok. Artık millet var. Milletle beraber yürüyen bir AK Parti var. Milletin lideri Recep Tayyip Erdoğan var. Asla boyun eğmedik. Bu ülkede başaramadığımız tek bir şey var. O da hocam ne yazık ki sakal bırakmadı. Sakal bırakmış olsaydı sözünü dinleyecek ve anayasa değişikliğini de başarmış olacaktık. Ama anayasa değişikliğini yapamadığımız için bir anayasaya gitme ve komşu kapı gibi cumhurbaşkanlığı seçimleri için 367 hukuk ucubesini çıkarttılar. Şimdi bakın meclisi toplantıya çağırıyorlar. 184 oldu mu toplanırız diyorlar. Peki o zaman 367 şartını niye aradınız" dedi


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Erdoğan Karlı :

Bakan Müezzinoglu'nunda akp'ninde eski cumhurbaşkanına söz söylemeye hakları yoktur.Ahmet Necdet sezer cumhurbaşkanlıgı görevini demokrasinin verdiği yetkilere göre yapmış ve başarıyla bitirmiştir.Sizler kendi şectiginiz veya şectirdiginiz cumhurbaşkanınızı gözden geçirin dürüstmüdür deyilmidir diye.Yaptıgınız yolsuzluklar haddini aştıgı halde halen utanmadan çıkıp konuşabiliyorsunuz ya utanmadan yüzünüz kızarmadan yazıklar olsun size.

Kurtuluş KISA :

cevap vermeyeceğini bildiği cumhurbaşkanımıza kin kusuyor. kusar tabi 2007 ye kadar kımıldayamadılar, şimdiye kadar üsküdara geçeceklerdi.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder