banner864

Bakın TOMA bu kez nereyi hedef aldı 01 Mart 2014, 22:42

Ankara Kızılay'da 17 Aralık soruşturması kapsamında tutuklanan işadamı Rıza Sarraf, bakan çocukları Barıs Güler,Salih Kaan Çağlayan ile Özgür Özdemir, Hikmet Tuner'in tahliye edilmesini protesto eden gruba polis biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti.

Müdahale sırasında bir TOMA'nın tazyikli su ile dershaneyi hedef alması yurttaş kamerasından kaçmadı. Dershaneye müdahale, dün Meclis'ten geçerek yasallaşan "Dershane yasası"nın hemen bir gün sonrasında gerçekleşmesi akıllara zamanlama manidar cümlesini getirdi

Gökhan Çelik

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

abrek :

degisik genetik zihin gelisimi var ulkemde.. kimin ne oldugu belli degil.. artik insanlar sagci solcu.. inanan inanmayan olarak degil de hirlu hirsiz ve iyi insanlar olarak ayrilmis..

gercek :

yok yok ondan degil dersanenin camlari ankaranin toz duman hav asindan kirlendigini gorunce gencler daha iyi gorsun diye su sikilip temizlenmis.

crnagorac :

neden bu yolsuzluga mudahale olmuyor memleket yangin yeri ama ne yargi ne polis ne genelkurmay penbe dizi seyreder gibi izliyorlar bu halk kime guvenecek

Bora c :

YO RUM SUZ

talipkılavuz :

gelecek hükümet den ricam bütün polis teşkilatını kaldırıp jandarmayı polis yerine getirmek lazım bizim polis halkla irtibat kurmasını bilmiyor hemen müdahale ediyor.

MSS :

haziranda da atatürk bulvarı'nda durakta sakin sakin otobüs bekleyen insanların üzerine su sıkmışlardı.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar