banner864

'Başbakan kendini güvende hissetmiyor' 14 Nisan 2014, 20:44

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın telefon dinlemeleri nedeniyle kendini güvende hissetmediğini açıkladı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çavuşoğlu, "Böyle bir ortamda kimse kendini güvende hissetmiyor. Sayın Başbakanımız da kendini güvende hissetmiyor. Zaten kendisi de söylüyor." dedi.
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın telefon dinlemeleri konusunda kendisini güvende hissetmediğini açıkladı.

Çavuşoğlu, Diplomasi Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Çavuşoğlu'na telefon dinlemeleri konusunda soru yöneltildi.

İnsaların kendi gölgelerinden korkmaya başladığını ifade eden Çavuşoğlu, kimsenin evinde ya da ofisinde kendini güvende hissetmediğini belirtti.

Başbakan Erdoğan'ın da tedirginliğini dile getiren Çavuşoğlu, "Böyle bir ortamda kimse kendini güvende hissetmiyor. Sayın Başbakanımız da kendini güvende hissetmiyor. Zaten kendisi de söylüyor." dedi.

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorumlar

aLİ tUNÇARSLAN :

vallahi çok sevindim.biz yıllardır kendimizi güvende hissetmiyorduk.başbakanın umurunda değildi.vatansever subayları mahkemelerde,hapi̇slerde süründürdüler,meslekleri̇ni̇ yapmaktan men etti̇ler.bunlarin sorumlusu tamamaen başbakandir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar