banner864

Başbakan Yardımcısı'ndan cemaate tehdit 17 Mart 2014, 14:44

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler Gülen cemaatine operasyonla ilgili seçim sonrasına işaret etti. İşler, "Seçimlerde güçlü destek alırsak bu meseleyi halledeceğiz" dedi. İşler, Türkiye de de bir takım olağanüstü hallerin olmasını, olayların yaşanmasını beklediğini" ifade etti.
Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler 30 Mart'tan sonra Gülen cemaatine büyük operasyon yapılacağını söyledi.

İşler, "Bunları inlerinden bulup çıkaracağız” tabirini kulandı Sayın Başbakanımız. Bunların üzerine gidilecek tabii ki ve bu mücadeleyi sürdürebilmemiz için de 30 Mart seçimleri çok önem ifade ediyor. Seçimlerde miletimiz eğer bize güçlü bir destek verirse Türkiye’nin beka sorunu olarak gördüğümüz meseleyi halledeceğiz inşallah." dedi.

Ankara Kızılcahamam'da bir grup gazeteciyle konuşan İşler, "olağanüstü olaylar" beklediğini söyledi.

Başbakan Yardımcısı İşler "Bu yapı eğer 30 Mart’ta beklediği sonucu alamazsa kendisinin yok olacağını biliyor. Bunun için 30 Mart’a kadar ellerinden gelen her şeyi ortaya koyacaklar. Önce dediler ki “15 Mart’ı bekleyin”. Bekledik, bir şey görmedik. Şimdi “25 Mart” diyorlar. Bekliyoruz. 30 Mart’a kadar bu iş bitecek mesajını veriyorlar. Yani ben şu ortamda Türkiye de de bir takım olağanüstü hallerin olmasını, olayların yaşanmasını bekliyorum doğrusu." şeklinde konuştu

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar