banner864

''Başka adam mı kalmadı?'' 30 Temmuz 2014, 18:19

CHP Milletvekili Ensar Öğüt, Cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmaları için Ardahan'daydı. Öğüt, çalışmalar hakkında gazetecilere bilgi verdiği sırada bir köylü yanına yaklaştı ve "CHP'de kimse kalmadı da da bu adamı aday gösterdiniz" diyerek tepkisini dile getirdi.

"Başka adam mı kalmadı?" paylaşan: ulusalkanal
CHP Milletvekili Ensar Öğüt, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu överken köylüye yakalandı.

Öğüt, Cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmaları için Ardahan'daydı. Değirmenli Köyü'ne giden Öğüt, gazetecilere seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ensar Öğüt'ün konuşma yaptığı sırada, Değirmenli Köyü'nden bir yurttaş araya girdi ve açıklamalara tepki gösterdi.

Köylünün tepkisinin ardından Öğüt aracına binerek köyden ayrıldı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

muharrem elçi :

ardahan'da çalıştım.köylüsü de kentlisi de öngörülü ve birçok aydınım diyen insandan daha aydındır.chp yöneticilerine göre daha objektif ve atatürkçü olmaları gayet doğal o yüzden

AYDIN :

böle chp olurmu,SEÇMENİNİ ÜYESİNİ HİÇ DİKATE ALMADAN ,ADAY BELİRLİYOR,POLTİKA BELİRLİYOR,TABAN TABANA ZIT,SORUN BİR ATATÜRKCÜYE EN BÜYÜK TEHLİKE KİMİ GÖRÜYOR(,TABİKİ ATATÜRKCÜLERİ SAHTE EVRAKLA,KUMPASLARLA ,TEZGAHLARLA BASKILARLA MAFEDEN NİCELERİNİ İŞTEN ATAN,HAYATINI KARARTAN,LAİK CUMHURİYETİ YIKAMAYI KAFASINA KOYAN) F TİPİ ÇETESİDİR.KILIÇTAROGLU VE TAYFASI NE YAPIYOR F TİPİYLE KOL KOLA ,VE ONUN SUÇSUZ ODUGNU,İNTİKAM AMACIYLA OLDUGU DİYİP,F TİPİNİ EGEMEN KILMAYA ÇALIŞIYOR.ŞİMDİ SORUYORUM BÖYLE NESLİNE KASTEDEN CHP OLURMU. ECEVİTTE AYNI HATAYI YAPTI KIBRISTA HAREKAT YAPTI AMERİKA VE AVRUPAYI KARŞISINA ALDI,FETULAHI O KURTARDI BU NASIL İŞ BU MEMLEKETET HARBİ ADAM YETİŞMEDİ,NESLİNE HEP KALEŞLİK YAPTILAR

güven güngör :

dogru söylüyor vatandaş chp köklü bir parti olmasına rağmen ne belediye başkan adaylarını kendi içinden bulabildi nede cumhurbaşkanı adayını bence akp le ortak çalışıyorlar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar