banner864

Başsavcılık'tan operasyon açıklaması: Cumhuriyetimiz büyük bir tehdit aldında 23 Mart 2015, 16:36

Ankara Başsavcılığı'nın açıklamasında, "Cumhuriyetimizin büyük bir tehdit altında olduğu, belli bir yapıya mensup kişilerin verilen talimatlar telkinlerle devlet kurumlarına yerleşme faaliyetine giriştikleri yönünde bilgilere ulaşıldı." denildi.

Ayrıntılar geliyor

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Rezzan Ayaz :

bi̇z evlatlarimiza bi̇tmi̇ş tükenmi̇ş herşeyi̇ni̇ yi̇ti̇rmi̇ş bi̇r ülke kalsin i̇stemi̇yoruz artik bu kendi̇ çikar ve menfaati̇ni̇ mi̇lleti̇ni̇n geleceği̇ni̇ açmi tokmu yatiyor olduğunu düşünmeden hareket eden yöneti̇ci̇ler i̇stemi̇yoruz yeter artik olmuyor yapamiyorsunuz anlayin bunu artiktamam büyük hata yaptik si̇zi̇ i̇kti̇dar yaptik ta bunun semersi̇ni̇ yeteri̇nce ödedi̇k saniyorum abi̇ler birakin gi̇di̇n

Ömür AYKANAT. :

inşAllah altindan bi̇r çapanoğlu çikmaz. si̇z si̇z olun gevşemeyi̇n...

Hadi Ordan :

evet cumhuriyetimiz tehlike altında.ülkeyi parsel parsel satan bir iktidarın elinde.şehit kanlarını hiçe sayıp çocuk katillerini muhatap alacak kadar ihanet içinde, vatan sınırları dışındaki tek toprak parçasını korumaktan aciz,ekonomisi dip yapmış,dünyada yalnızlaştırılmış durumda.

FATMA YILMAZ :

sayin başsavcilik bu konuyu gündemde tutmali ki̇ olumlu sonuçlar alinsin.geç kaldin başsavcilik.

mrkuk :

12 yıldan beri nerelerdelermiş? kavga patlayınca mı akıllarına gelmiş? geç kalmadılarmı? kavga patlamasa da bu soruşturmayı yapacaklarmıydı?

NAMIK KEMAL DİNÇER :

farkına, çok geç varılan, bir tesbit. 10 yıldır bağırıyoruz.

Celal :

10 yıl kadar önce, fetoş' un kendi ağzından videosu tv' lerde yayınlanmıştı..(sanırım uğur dündar programıydı).. " -devleti̇n kilcal damarlarina gi̇receksi̇ni̇z, kendi̇ni̇zi̇ saklayacaksiniz, üzeri̇ni̇ze geli̇ndi̇ği̇nde geri̇ adim atacaksiniz ! çok güçlü olmadan mücadeleye gi̇rmeyeceksi̇ni̇z" di̇yordu... dünya alem i̇zledi̇ de, sayin başsavci i̇zlemedi̇ mi̇ ? hi̇ç mi̇ duymadi ? şi̇mdi̇ ne oldu da ani̇den fetoş denen hergeleye cephe aldi ? bunlarin i̇ki̇si̇ can ci̇ğer ortak deği̇lmi̇ydi̇ler ? sayin savci̇ bey' e sadece "günaydin" deni̇r...

mustafa cenap aytepe :

işte bu bu sesler çoğaldıkça cumhuriyetimize hiç bir şey olmaz insanlarımızın siyasi görüş ayrılıkları ortak değeriğmiz olan ve türlü meşakkatlarla kurulan çumhuriyetimize sahip olmamızı engellememeli dahada fazla sahiplenmemizi sağlamalıdır çünkü özgür ve bağımsızlık onurlu bir yaşamın adıdır.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar