banner864

Batman ve Şanlıurfa emniyetinde deprem! 18 Nisan 2014, 17:02

Batman ve Şanlıurfa Emniyet Müdürlüklerinde görev değişiklikleri yaşandı. 20 günde ikinci kez görev değişikliğine gidine Batman Emniyeti'nde 22 şube müdürünün daha görev yeri değiştirildi. Şanlıurfa Emniyeti'nde ise aralarında rütbelilerin de bulunduğu 16 İstihbarat Şube personeli başka görevlere atandı.
Batman ve Şanlıurfa Emniyet Müdürlükleri, görevden alma dalgalarıyla sarsıldı.

Batman Emniyeti'nde 22 şube müdürünün görev yeri değiştirildi. Aralarında Özel Kalem Müdürü, Organize Şube Müdürü, Asayiş Şube Müdürü, Koruma Şube Müdürü, Çocuk Şube Müdürü ve EKKM Şube Müdürü'nün de aralarında bulunduğu 22 şube müdürü başka görevlere atandı.

Batman'da 20 gün önce de 13 şube müdürünün görev yeri değiştirilmişti.

Emniyet'teki bir diğer görev değişikliği Şanlıurfa'da yapıldı. İstihbarat Şube Müdürlüğü'ndeki 5’i rütbeli 16 polisin görev yeri değiştirildi.

2 ay önce göreve başlayan Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül’ün talebi doğrultusunda yapılan atamalarda bir şube müdürü, bir emniyet amiri, bir komiser ve iki komiser yardımcısı ile 11 polis memurunun görev yeri değiştirildi. Akgül'ün Emniyet Müdürü olmasının ardından Şanlıurfa'da 574 Emniyet personelinin görev yerinin değiştiği öğrenildi.ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar