banner864

Batman'da skandal kongre 05 Ekim 2013, 20:15

Batman'da düzenlenen Kürdistan Sağlık Kongresi'nde kameralara skandal görüntüler yansıdı. KESK'e bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası ile Batman Tabip Odası'nın düzenlediği kongre, Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'nin milli marş olarak kabul ettiği "Ey Rakip" marşıyla açıldı.
Bu görüntüler Irak'ın kuzeyinden değil, Batman'dan...

Batman'da düzenlenen Kürdistan Sağlık Kongresi skandal görüntülere sahne oldu. Kongreyi, KESK'e bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Sendikası ve Batman Tabip Odası tarafından Belediye tesislerinde düzenledi. Kongre, Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'nin milli marş kabul ettiği "Ey Rakip" marşıyla açıldı.

BDP Milletvekili Ayla Akat Ata, SES Genel Sekreteri Sıddık Akın ve Batman Tabip Odası yöneticileri, marşın ardından alkış tuttu.

Etkinliği düzenleyenlerden SES Genel Sekreteri Akın, Kürdistan Sağlık Kongresi'nin amacını anlattı.

Konuşmaların Kürtçe yapıldığı kongreye Irak ve Suriye'den 120 kişi katıldı. Kongre yarın da devam edecek.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

serkan acarel :

kürdistaniniz batsin, nefret ediyorum türklerin düsmanlarin dan, bdp yi, , pkk yi, abd yi, ab yi ve akp yi sayiyorum türk düsmanlari olarak.

Bilgin Alanbey :

1912 SELANİK KURŞUN ATMADAN GİTTİ ,ÜSTELİK YUNAN NÜFUS %20 OLDUĞUA HALDE .O ZAMAN ORDU DAĞILMIŞTI DİYE GİTTİ.ŞİMDİ ORDU DAĞITILDI DİYE GİDİYOR...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar